Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A gimibe jobb lesz az élet...

A gimibe jobb lesz az élet mint általánosba?

Figyelt kérdés
Itt általánosba eléggé önző emberek vannak akik mindenkit lenéznek(90% ennek 70% cigány) és nincs olyan hogyha elmegyek mellettük ne mondjanak rólam valamit. stb... A gimibe is ugyan ez lesz vajon? Vagy ott lesznek megértő és kedves emberek? Elég ha a 10% önző.
2010. nov. 19. 18:34
 1/9 anonim válasza:
Mindenhol vannak értelmes emberek és bunkók is. Gimnáziumban viszont jelentősen kevesebb kisebbségit fogsz látni.
2010. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát igen gimibe nem vesznek fel akárkit...

Viszont én most kezdtem a gimit a Vörösmartyban 6-an vagyunk fiúk abból az egyik egy szerencsétlen "ikunuku" hülyegyerek, van egy teljesen normális kicsit visszahúzódó két jófej forma gyerek meg egy bunkó paraszt aki azt hiszi magáról hogy húde-hajde keménylegény meg milyen vicces közbe egy rakás szánalom. De itt a Havanna közepén ebbe a suliba alig jár cigány és azok is normálisak.

2010. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És ugye én vagyok a 6. fiú :)

Előző voltam

2010. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gimiben már nem lesznek cigányok, az biztos.
2010. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na az már jó :D
2010. nov. 19. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
nem veszik fel őket akkora parasztok..
2010. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát számomra ég és föld, pedig nem is gimibe mentem... Itt kevesebb a taplóparaszt, és ha van valami incidens is azt megtudjuk beszélni.
2010. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gimifüggő. kisebbségből tuti kevesebb lesz, pláne minél nevesebb egy gimi, de hidd el, nem csak rajtuk múlnak a dolgok. az általános nekem tele volt cigánnyal itt meg egy sincs, helyettük van egy rakat önző és beképzelt alak. egy suli sem lesz soha tökéletes. a gimiben is lesznek szemetek is mint ahogy lesznek normálisabbak is. de hidd el, a te hozzáállásodon is sok fog múlni. a tapasztalat az, hogy legtöbbször azt fogják kiközösíteni vagy lenézni, akit le mernek. de remélem hogy sikerül majd egy jó osztályt kifognod! :)
2010. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem én is:)
2010. nov. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!