Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell másképp kezelni,...

Miért kell másképp kezelni, csak azért, mert utálom a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Szerintem a karácsony lényege, az, hogy együtt legyen a család, ami nekem már sajnos nem jöhet össze, mivel több, mint 2 éve elvesztettem apukámat. Tudom, kapok sok szép ajéndékot, meg minden...de nekem mégis hiányzik apum, persze nem csak akkor, hanem mindig, de akkor jön ki igazán, hogy nincs. Nagyon szerettem, bár nem volt felhőtlen a viszonyunk, de akkor is..

Szóval az iskolában szóba jött a karácsony és mondta, hogy én nagyon nem szeretem és mondták milyen szívtelen és hülye vagyok, mert nem tudok örülni az ajándékoknak és miért nem sz@rom le apumat, ha már úgy se él és nem is voltunk olyan jóban...


2010. nov. 21. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert buták...Igazából ezt csak az értheti meg, aki mmár elvesztett valakit.

Én is utálom amúgy a karácsonyt, egyrészt mert nem lehet velem már pár ember, és ilyenkor jobban hiányoznak, másrészt ilyenkor mindig jobban sajnálom azokat, akik nem karácsonyozhatnak (pl hajléktalanok, stb.).

2010. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy mégiscsak az apád mégha nem is voltatok jóban és akkor beszéljen, ha az ő faterja van 6 láb mélyen.
2010. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!