Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kérlek segitdet...

Mit csináljak? Kérlek segitdetek! Fontos! Bővebben lent

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és a barátnőimről lenne szó. Sok van persze, de most 2-ről szeretnék kérdezni. Az egyik barátnőm (legyen például Lili, nem árulom el a nevét), ő vele mindent meg tudok beszélni, még a legapróbb , legcikibb dolgokat is, teljesen megbizok benne. DE ő vele nem olyanok a beszélgetések, mint a másikkal( ez pedig legyen mondjuk Betti). Bettinek nem tudok mindent elmondani, vele viszont sokkal felszabadultabb vagyok, fél perc után találunk témát, nevetünk... Lilivel viszont van , hogy fél óra múlva sem találunk témát, vele nem nagyon lehet nevetni. Lili utánozós, ennyi idősen (13) még mindig nem mer egyedül otthon lenni, mindentől fél, nem mer egyedül WC-re menni... Állandóan kéreti magát, hogy sajnáljuk, aztán meg még ő sértődik meg. Bettivel úgy nincs semmi gond. De mégis csak Lilinek tudok elmondani mindent. Az a baj, hogy már néha megsértődik Lili, hogy Bettivel vagyok. Mit csináljak? Normális válaszokat kérlek :) KÖszi:)
2010. nov. 21. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez kemény kérdés.Igazából dönts el te.

Lehet hogy Betti sokkal viccesebb ember,de vajon a vicces ember fog igazán megérteni ha nagy problémáid lesznek és fog segíteni,vagy az,aki igazából megért?

Nem kell mindenkinek Humor Haroldnak lennie.

2010. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megbeszélni vele, hogy mindkettőtöket bírod, és attól nem szereted őt kevésbé, hogy mással is találkozol néha.
2010. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ebből problémát örülj neki hogy van 2 barátnőd és hogy nem tök egyformák, mennyivel lenne jobb 2 vigyorgós barátnő?
2010. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond meg Lilinek, hogy Betti is a barátnőd, mond el neki mit gondolsz a kapcsolatotokról, hogy mindkettőjüket ugyan annyira szereted. Ha nem érti meg, lehet, hogy nem akkora barátnő.(Sajnos ez az igazság)
2010. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nemtudom, én Betti mellett döntenék. Lili unszinpatikus nekem... volt már ilyen barátnőm, ugyanezt éreztem nála, hogy mindent elmondhatok neki, meg is tettem, begyűjtötte rólam az információkat, aztán megunt és most ezeket az információkat mindenki tudja rólam:) Szerintem egy kicsit közelebb kéne kerülnöd Bettihez, és meglenne az a bizalom, ami eddig hiányzott. hajrá:)
2010. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat :)
2010. nov. 29. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!