Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha hajnali 2-kor...

Mit tennél ha hajnali 2-kor felhívna a legjobb barátod/barátnőd, hogy bajban van és segítségre lenne szüksége?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 15:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
először megkérném,h amíg felkapok valami vázolja h mi a szitu. aztán mennék ahogy tudok (bár nem lenne egyszerű,mert nincs kocsim és ő egy másik városban lakik-de megoldanám,ha fontos). végülis mire vannak a legjobb barátok :D
2010. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár lennének ilyen jó barátaim..
2010. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
én segítenék neki..vmi baja volt nem aludtam egész este:S bár elég kicsi vagok mág ahhoz,h sötétben mászkáljak egyedül egy 30km-re lévő helyre:S
2010. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
felszoktak hivni és meni is szoktam mind1 h defektet kapott és vigyek kerékulcsot vagy határon fogták vigyek pénzt vámra...ilyenekre volt példa hát mentem...káromkodok egy két percig addigra lennvagyok az autoba és gurulok is... pláne ha valami nagyon komoly van akor dobok midnent bár ezt persze csak jobarátokért...de volt h kaptam sms-t h meghalt egyik legjobb barátom anyukája vizsgárol ki be kocsiba és gázt...segíteni nem tudtam de ottvoltam nekem volt fontos h ott legyek
2010. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Én is mindig kikapcsolom a telefonomat, és nem hiszem, hogy ezzel mínusz pontot érdemelnék, ahogy a többiek sem... Mindenkinek joga van a nyugodt alváshoz, és a családomnak is joga van. Ha folyton csörög a telefonom, senki nem alszik jól. Ha a férjem kialvatlanul megy dolgozni emiatt (hiszen mellettem alszik, ha én felébredek, ő is felébred), és karambolozik, mert nem tud koncentrálni, akkor mi van? Akkor kit pontoztok le?

Természetesen, ha valaki este odacsörög, hogy hagyjam bekapcsolva, mert nincs jól, az más.

2010. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy milyen helyzetről van szó.
2010. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem arra gondolta kérdező, hogy mindenféle csip csup dolgokkal zaklatnának a barátaink éjszaka. Szerintem nincs ehhez köze a jogokhoz. Ahhoz nincs jogod, hogy segíts a barátaidon? Pl. ha nem hallanám a teló csörgést, és reggel derülne ki, hogy a barátnőmet megerőszakolták és megöltél, lehet lenne lelkiismeret furdalásom.

Egyébként én is lenémítom a telóm, de nekünk még van vezetékes is. Azokat meg tényleg csak a legközelibb barátok tudják. Szóval ott bármikor elérnek.

2010. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

mivel csak 16 vagyok, hajnali kettőkor elkezdenék öltözni meg mászkálni anyám felébredne a zajra(akármilyen halk is vagyok)és azt mondaná hogy márpedig nem megyek sehova az éjszaka közepén.

De ha szabadon döntenék erről(amitől már csak 1 év és 2 hónap választ el->18!)akkor nyilván rohannék segíteni..: D

2010. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

*Pl. ha nem hallanám a teló csörgést, és reggel derülne ki, hogy a barátnőmet megerőszakolták és megöltél, lehet lenne lelkiismeret furdalásom.


Hát... a megölt emberek csak a legritkább esetekben telefonálnak.

2010. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lehet sétál az utcán meglát egy bandát akik közelítenek felé kiabálva, és pont én vagyok az utoljára hívott számok listáján elsőnek, azért engem próbál hívni... de szerintem ez elsőre is érthető volt. Nem arra gondoltam, hogy a halott barátnőm hívjon fel.
2010. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!