Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy éljem így túl a szalagava...

Hogy éljem így túl a szalagavatót?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy társasági ember,nem szeretem az ilyen bálokat,osztályban nincsenek igazi barátaim,ezért attól félek,hogy az egész buli alatt egyedül leszek,végig unatkozni fogok.
2010. nov. 25. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
vagy összeszeded magad és barátkozni fogsz, amire a szalagavató jó lehetőség vagy el se menj...
2010. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sajnos kötelező
2010. nov. 25. 16:33
 3/14 anonim válasza:
100%

Lezúzod a szalagtűzést meg az osztálytáncot (esetleg a nyitótáncot), aztán elmész haza.

Vagy ha nincsenek az osztályodban barátaid, akk elhívsz olyanokat, akikkel szívesen vagy, és akk máris nem vagy egyedül ;)

2010. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
úgy tervezem,hogy éjfélkor haza is húzok
2010. nov. 25. 16:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
és amikor a suliban vagy/voltál akkor is csak egyedül szótlanul ültél a padban 4 éven keresztül?? egyébként én sem voltam nagy társasági ember, nem is vártam annyira a szalagtűzőt de volt két jó barátnőm velük voltam.
2010. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
van egy barátnőm,de ő még tőlem is visszahúzódobb,suliban szeret beszélgetni,de ilyen sulin kívüli rendezvényeken egyedül szeret lenni
2010. nov. 25. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Na én is ilyen voltam ebben a korban. Sajnos azóta már eltelt pár évtized, de emlékszem ugyanez volt a problémám akkoriban. Azóta kinőttem ezt, már nem lenne gond. Én csak annyit javasolnék, hogy próbálj feloldódni, ne legyél görcsös, éld bele magad abba, ami éppen van, és akkor már könnyebb minden, netán még szóba is elegyedhetsz valakivel. Arra már nem emlékszem, lehet-e piálni a szalagavatón, de ez is hozzásegíthet a megfelelő hangulat eléréséhez.
2010. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
piálni nem lehet majd
2010. nov. 25. 16:53
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Ne kövesd el azt a hibát, hogy leiszod magad!!! HA meg nem vagy társasági ember, akkor nem kötelező társalogni... Ha van önbizalmad ülj le egy csaj asztalhoz és ott lesz téma dögivel! XD
2010. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
van pár ember akivel el tudok beszélgetni,de ők nem vesznek be a bandájukba
2010. nov. 25. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!