Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl az iskolai...

Hogyan éljem túl az iskolai pletykálódást? Nem bírom:S 13L

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson azt hittem szeretek egy srácot, de rá kellett jönnöm, hogy nem... Ez eddig oké, csendben viselném a szívtörést, ha a "barátnőim" nem pletykálták volna el mindenkinek, és nem tudok végigmenni a folyosón beszólások nélkül. Pl.:"itt a szívrabló k*rva" "nem léptél bele XY lelkének a szilánkjába?". Pedig a sráccal már elrendeztem, jóban maradtunk. Mit csináljak, szünetekben csak a WC-n sírok:'(

13L


2011. márc. 28. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Ne foglalkozz velük. Találj ki remek kis visszavágásokat, mint pl lánynak: Csak nem az a bajod, hogy nem te "lépkedhetsz" azokban a szilánkokban! vagy Rabolnál te is szívet, ha tehetnéd, stb. Nekem gimibe bejött, ha visszavágtam, mert arra nem számítanak és általában köpni nyelni nem tudnak, esetleg lemennek egy olyan mocskolódó szintre amin én már csak röhögni tudok. Esetleg azt is lehet javasolni nekik, hogy inkább a Rosalindát nézzék ha drámát akarnak és ne veled foglalkozzanak, vagy keressenek saját életet maguknak. Lényeg, hogy ne sírj a WC-ben :)
2011. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!