Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Komolyan kétszínű a legjobb...

Komolyan kétszínű a legjobb barátnőm, vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőm elég közel lakik hozzám a városban.

EGy suliba járunk, csak ő egy évvel kissebb. Mondjuk elég jól eltudunk beszélgetni, elmondunk mindent egymásnak(vagyis én) és neki is elvoleg én vok a legjobb barátnője...

Aztán van 1 iker osztálytársa, róluk minden csúnyát elmondott, szidta őket, hogy milyen izé meg minden, aztán suliba mikor nem látom vagy valami, mindig velük van, és írják egymásnak hogy Best Friend Forever...Fel is hoztam nála ezt a témát, aztmondta azért van velük hogy súgjanak a rögtönzésekben...

ÉS van még egy osztályrársa, akire nemrég annyira megharagudott hogy mindennek elmondta, és majdnam felrobbant a dühtől, és hozzám jött h mondja h mennyire mérges, és hogy SOHA NEM LESZ VELE ANNYIRA JÓBAN mint volt.

Azán bezzeg rá 2 napra, mindenhova együtt mentek, karonfoga egymást, engem meg suliban le se s'zart. S itthon jó vagyok neki ha unatkozik.

Nektek mi a véleményetek? Írjatok tanácsokat, mit gondoltok!

köszi


2010. nov. 26. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen tipúsnak,mindenki jó valamire,csak kérdés,hogy te mire tatrtod magad,barátnak,vagy használatieszköznek?Ő csak kiahsznál téged is,x meg y ont is...
2010. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

az ilyen barátnőt dobnám..

téged csak LELKI szemetesládának használ, te meg meghallgatod...szard le te is

2010. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát nem tudom...mikor ketten vagyunk akkor olyan jó fejnek tűnik, mindig kér hajgumikat hogy felfogja a haját, vagy valami, de máskor tényleg suliban mindenhova aval a barátnőjével van, akire olyanokat mondott hogy ....

Szóval azért nehéz lenne dobni teljesen az egész barástágunk, mert ilyen jól nem tudok mással elbeszélgetni, meg minden, valahogy rá kellene jönnie hogy én sem csak akkor vagyok jó mikor nincs mit csináljon..:(

köszönöm a válaszokat.

2010. nov. 26. 17:55
 4/4 anonim válasza:
Nekem ugyanez a bajom! Csak nem egészen! 13/L
2011. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!