Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemel bocsánatot?

Szerintetek érdemel bocsánatot?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, akivel ősz elején nagyon összevesztünk... Többek között azért is csökkent nagyon a szememben, mert kiment Londonba ku*vának és a fél város tudott róla, én meg próbáltam minnél kevesebbet megjelenni vele nyilvánosan, nehogy hasonszőrűnek nézzenek... Ettől függetlenül ugyan olyan jó barátja maradtam... volt nekem egy titkos kapcsolatom egy 37 éves pasival, akitől nyár végén teherbe estem... A kapcsolatról annyit kell tudni, hogy én szerettem, ő meg a végén csak kihasznált szexuálisan... Egyszer csak azt mondtam, hogy többé nem akarom látni, nem vettem fel a telefont meg semmi, egyszerűen eltűntem a pasi életéből... mikor megtudtam a terhességet, kétségbeesésemben elmondtam ennek a bizonyos lánynak, és arra kértem, hogy ne tudja ezt rajtunk kivül senki... Nem tartotta be a szavát, abból a társaságból szinte mindenkivel szexuális kapcsolatban volt, köztük az exemmel is, majd anyagi meg más érdekekből elmondta a torténetemet, igy nekem nem csak két csalódáson kellett tultennem magam, hanem az ő "árulásán" is... Lényegében a storym hirértéke többet ért neki a barátságunknál...
2010. nov. 30. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék, hogy szépen alaposan gondold át az életedet. Lehet, hogy rájössz majd, hogy az újra kéne kezdeni.
2010. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már újra kezdtem.. És takaritottam egy jó nagyot magam körül, mert rendesen megszivtam az utóbbi egy évet..
2010. nov. 30. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!