Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy mondjam meg szobatársamna...

Hogy mondjam meg szobatársamnak, hogy k**va büdös a lába, és nem tudok aludni miatta, mert a hányinger kerülget!?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Épp igy, ahogy ide leirtad.


Bár... melyikötök a nagyobb..?

2011. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
talán így ahogy leírtad,csak egy picit finomabban.Vagy célozgass ha nem akarod nagyon megbántani.Pl.: nyisd ki az ablakot stb..még nincs olyan meleg (főleg éjszaka) talán észreveszi magát;)
2011. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem vagyunk még annyira jóban, megbántani sem akarom. Saját szagát hogy nem érzi már?
2011. márc. 30. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy lehet ilyet nem megmondani? Ez őt fogja kellemetlenül érinteni, nem téged. Persze csak kultúráltan, nem úgy kell kezdeni, hé cimbi ba-szott büdös a lábad, h-h nem érzed? Én aztán egy percig sem gondolkodom, szóljak-e főleg ha valakinek izzadtság szaga van, na azt nagyon utálom. Múltkor a buszon volt egy csávónak, ráadásul öltönyös-aktatáskás volt, illedelmesen megkértem, hogy álljon arrébb, s közben rápillantottam a hónaljára. Ne félj, nem kérdezte, hogy miért...
2011. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ne sértően megfogalmazni, de azért tegyél rá egyértelmű utalást. Adj neki egy szagtalanító spray-t vagy vmi krémet :P
2011. ápr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Négyszemközt szépen diszkréten kérdezd meg tőle, nincs-e valami betegsége, mert nagyon büdinek érzed a lábát. Lehet hogy már tud róla, az is lehet hogy kezeli, csak még nem gyógyult meg.

Mondd meg neki, hogy vegyen lábsprét, vagy nézesse meg dokival (ha fürdik rendesen és azután is büdi) mert van rá megoldás. Neki is jobb lesz így.

2011. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha így tennék, ahogy írod, akkor szerintem naggyon megsértődne :D
2011. ápr. 2. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:

A saját szagát nem érzi senki.

Mondd meg neki, az a leggyorsabb.

2011. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de én érzem. Nem szóltam de közben kiderült, hogy ő is érzi és sprayzi a lábát most már.
2011. ápr. 14. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!