Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az emberekről? (LENT)

Figyelt kérdés

Két tizenéves fiú elhatározta hogy ha már mindenki csinál videót és feltöltni a netre, ők is akarnak ilyet. Vettek egy degut az állatkereskedésben, kivitték a vasúti sínhez, rárakták a sínre és odarögzítették, aztán videókamerával fölvették ahogy a vonat szétmarcangolja a degut. Ezután fogták és feltöltötték a netre a videót "degu gyilkolás degu nyúvasztás" címmel (linket ne kérjetek,azóta törölték).


Szóval???


2010. dec. 5. 20:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

röviden: velük kéne ugyanezt csinálni, remélem már fel is jelentették őket állatkínzásért!

egy rovart még csak-csak, de egy emlős állatot?!

2010. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez büntetendő is.
2010. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Farkukat kéne egy baltával lecsapni,vagy őket is kikötözni a sínekre.Mocskos g'cik.

Amúgy elnézést a trágár kifejezésekért de ez a véleményem.

2010. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem a kérdést. Az elején azt írtad mit gondolunk ezekről az emberekről, miközben a lenti leírásban valami utolsó kis agyon ütni való férgekről írtál. Hol itt az ember?


AZ ILYENEK NEM EMBEREK. Béke szerető vagyok de az ilyeneket szemrebbenés nélkül addig ütném amíg mozog.

2010. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
a szülőket komolyan felelősségre vonnám. A gyerekek még nem mérik föl sokszor a tetteik súlyát, őket egy alapos felpofozásnál sokkal többel nem büntetném.
2010. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg...



A videót küldd be a napi szarra, onnan azt lelopja a Blikk így aztán biztosra vehető, hogy feljelentik őket. Remélem elég idősek a büntetéshez...hányinger kerülget amikor egy 10 éves kis dög csinál ilyet majd bármi büntetés nélkül megússza mert kiskorú... ugyan ezt kellene ezekkel is csinálni...



Egyébként hány évesek? Kíváncsiságból...

2010. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
tudatos brutális álatkínzásért újjlevágás. Ilyen törvény kéne...
2010. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

ujjlevágás?

az elég gyenge büntetés egy állat életéért cserébe, nem?

én minimum ugyan azt csinálnám velük, amit ők az állattal.

igen, én vállalnám a feladatot, hogy ilyen "embert" kínozzak.

2010. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Én inkább rájuk bíznék vagy 10 degut amit tartaniuk kell, és rendszeresen csekkolni az állatok egészségi állapotát, ha nem oké, pénzbüntetés a családnak.


Ez talán nevelőbb célzatú lenne, mint GYEREKEK (akik valszeg nem mérték fel 100%ig hogy mit csinálnak) ujjainak levagdosása vagy sínekre kötözése :P

2010. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Ne hogy azt hidd kedves utolsó, hogy az a gyerek aki nem tudja felbecsülni egy másik élőlény életét az a pénz értékét feltudja. Szerintem nagy ívben sz@rnának rá, hogy a SZÜLEIK(mivel ők még gyerekek nem fizethetnek..) menyit fizetnek büntetés gyanánt.


A másik. Egy állat tartásához szeretet kell. Ha kényszerből tartják csak akkor az az állatnak is rossz hiába egészséges.


Tehát én maradok a sínekhez kötözésnél:)

2010. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!