Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mosolytalan...

Mit gondoltok a mosolytalan emberekről?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak emberek akik mindig komolyak,nem nevetnek,nem poénkodnak,nem is veszik a lapot sosem,az arcukon is látszik hogy olyan karótnyeltek(tudjátok olyasmi mint az énekes Eminem(bár őt személyesen nem ismerem :))


Tehát szerintem azzal aki nem mosolyog és nem nevet sosem azzal nehéz együtt időt tölteni és fárasztó is.Szerintetek?


2011. febr. 26. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én személy szerint utálom az ilyen embereket. Kibírhatatlanok, folyton savanyúak...stb. Persze lehet azzal jönni, hogy jaj de nagyon megedzette őket az élet...stb. Engem is megrágott az élet, amit én átéltem, és kihordtam két lábon, abba mások belerokkantak volna, mégse lettem savanyú és karót nyelt.
2011. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet velük mit kezdeni. Megölik a hangulatot. Engem idegesít, ha valaki ilyen :-/
2011. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ..

Én sokszor suliban ilyen vagyok, mert egyszerűen fáradt vagyok, kimerült.

Viszont amikor barátommal vagyok, akkor tök jól elengedem magam, folyton röhögünk, iszunk, stbstb. :)

2011. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Energiavámpírok. Plusz ha ilyen ember társaságában vagyok, úgy érzem, engem un, vagy velem van baja, még akkor is, ha tudom, hogy ő mindig ilyen búvalb@szott, és nem miattam ilyen. Egyszerűen rossz velük, magadat is hibásnak érzed az ő rosszkedve miatt.
2011. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért utáltok valakit, mert mindig komoly vagy savanyú? Ez enyhén szólva undorító. Lehet csak nyitott szemmel jár, nem úgy mint több tízmillió ember, és egyszerűen nincs kedve úgy tenni, mintha minden rendbe volna. Vagy lehet, hogy csak komoly és kész. Így érzi jól magát. Ezer oka lehet, hogy valaki miért ilyen, de lényegtelen. Titeket miben zavar? Minden ember más. Valaki azon is nevet, ha a szellő meglebbenti a fa levelét, valaki pedig nem. Szép is lenne, ha ilyen kis dolgok miatt utálnánk egymást. Bár manapság...
2011. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem utálom, csak ne legyenek a közelemben. A volt barátom is ilyen volt, és engem is teljesen megbetegített, teljesen átragadt a hangulata rám, hál'istennek azóta szakítottunk, érdekes mód, jobb kedvem is van. Valóban a jó szó rájuk, hogy energiavámpírok.
2011. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

11:13 vagyok, én sem utálom őket, csak nem érzem magam jól velük.


Amúgy pont arról a mérhetetlen pesszimizmusról van szó, amit te is írsz: tisztán látnak... Pf. Ne mond már nekem, hogy semmi szépet és jót nem lehet látni a világban. Nekem is sz@r, kicsi a fizum, plusz nyár elején leépítenek, de ez valahogy nekem nem ok arra, hogy állandóan olyan fejjel mászkáljak, mint aki sz@rt szagol.

Igen, ebben mások az emberek: van akinek ez rányomja a bélyegét minden megnyilvánulására, van, akinek nem. Ez nekem elég ok arra, hogy ne érezzem jól magam velük. Ez nem undorító. Undorítóbb az, mikor valaki állandóan ilyen savanyú, és még a jókedvűeknek mondja meg, hogy milyen hülyék, mi miatt kellen rossz kevűnek lenniük. Na az szánalmas a javából.

2011. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# mondd
2011. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem kötelező egy társaságban lenni velük. Ha otthagyod, nyilván nem fog követni azzal, hogy "mit nevetsz hülye, semmi okod nincs rá, mert amit belélegzel, megeszel, magadra kensz az mind mérgező és még a fejesek is b*szogatnak" címszóval. Szerintem amikor egy társaságban vagytok, és te elmondod valamiről a rózsaszín felhős véleményed, akkor neki ugyanannyi joga van elmondania a borongós véleményét (persze anélkül, hogy lehülyézne bárkit is).

Mindenesetre saját magamat realistának tartom, annak ellenére, hogy mindenki megbélyegez a pesszimista jelzővel. Szoktam viccelődni és nevetni is, de mindig ott van előttem az a sok rossz, amin nem tudok változtatni, amin nem tudunk változtatni, amin sajnos nem akarnak az emberek változtatni.


No, de nehogy itt is pesszimista legyek, itt egy videó:


http://www.youtube.com/watch?v=A4yGhGmYtWU


:)

2011. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!