Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azért ne már, hogy ennyire...

Azért ne már, hogy ennyire sznobok lettünk?

Figyelt kérdés

Iwiw-en beléptem egy klubba, ami az X-faktor egyik versenyzőjének szurkol, meg egy másikba, ami egy megasztárosnak szurkol. Igen, nézem mind a kettőt. Erre rögtön rám írt az egyik ismerősöm, hogy nem gondolta volna, hogy nézem ezeket a műsorokat, mert ő engem komolyabbnak gondolt. Hát az agyam eldobom, és elrepül. Nehogy már ciki legyen ezeket nézni!!! Talán nekem csinálják egyedül? Egyetemista vagyok, mellette komoly munkám van, és le lettem degradálva, mert nézni merem ezeket a műsorokat. Ja, hát igen, én legalább bevallom, nem pedig letagadom, mint ahogy manapság annyira divatos...


+ az Animal Planet és a National Geographic is játszik, de nem ezek HELYETT, hanem ezek MELLETT. Egyik megfér a másiktól. És nem szégyellem.


2010. dec. 6. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt nézel, ami neked tetszik, és addig, amíg az neked jól esik. Az pedig a kulturáltság és intelligencia része, hogy meghagyom a másiknak a választást. Engem például abszolút nem érdekelnek az ilyen műsorok (ha egyáltalán tévét nézek, akkor is hírműsorokat vagy az ismeretterjesztő csatornákat), de tudom, hogy valakit meg ez a műfaj (is) leköt, és ettől nem lesz semmivel sem rosszabb. Úgyhogy ne foglalkozz mások véleményével. Az ismerősöd tényleg sznob és túl sok ideje van.
2010. dec. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
hú de gáz vagy, én nem vállalnám fel
2010. dec. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg az iróniát a második válaszolótól (remélem, az volt).
2010. dec. 6. 01:08
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
igen az irónikusságra törekedtem:D
2010. dec. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Na látod, én ezért (sem) regisztrálok ezeken a közösségi oldalakon...


Minek kitenni a hirdetőfalra, mikor mit csinálsz, mit gondolsz, kit/mit szeretsz vagy kit/mit utálsz?!...


Van egy csomó korlátolt ember, akinek az tölti ki a sekélyes kis életét, hogy azt vizslatja, melyik ismerősével mi történik, mibe lehet sürgősen belekötni?!


Minél több információt adsz ki magadról, annál több oldalról lehet beléd kötni!!!


Jó ez neked?!...

2010. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem tehetségkutatókat nézni nem ciki. Épp Keresztes Ildikó mondta, hogy legalább az X faktorból kikerülő Vastag Tamás nem műsztár, hanem jó hangja van, meg érzései, nem pedig megcsinálták és annyi.

Az a gáz szerintem, ha valaki a Való Világért rajong, és az le tudja kötni. Ott nem a tehetségről, nem az önkifejezésről szól a dolog. Az éneklés művészet. De az emberkert...


24/L

2010. dec. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Amennyire fikáztam eleinte a Való Vilit, annyira ott ülök a képernyő előtt, ha tehetem, legalább jókat röhögök a sok idétlenen...

XD

2010. dec. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

01:38

Attól, hogy tagja vagy pl. az iwiw-nek, nem fog a rendszer minden egyes lépésedről beszámolni, mert az üzifalon csak azok az infok jelennek meg rólad, amiket engedélyezel, amit nem akarsz mások orrára kötni, azt a kategóriát egyszerűen letiltod, ha kell, az összeset.

2010. dec. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
kevésbé gáz mintha való világot néznél :D
2010. dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az , hogy kit mi köt a TV-műsorok közül ízlés kérdése.Aki sznob az gazdagabbnak műveltebbnek akarja mutatni magát és evvel kiteszi magát a tényleg gazdagok és tényleg műveltek nevetségének.Mert mindig kilóg a lóláb.

Ami az x-faktort illeti már láttam belőle 5-10 perceket de amikor reklám jön mindig tovább kapcsolok és rendszerint találok jobbat (K1, profi box, hírműsor , dokumentum film)és elfelejtek visszamenni.De leginkább honfizni szeretek olyankor ha oda engednek a lányaim a géphez.

Az iwiw szinte csak a dicsekvésről szól.Aki bejelölt visszajelöltem, de nemrég rádöbbentem h az ismerőseim negyedéről azt se tudom kik.Takarítás volt.90en maradtak.

Szerintem az ilyen tehetségkutató műsoroknak a társadalomra nézve nagyon káros üzenete van . Elhitetik a kisemberrel, hogy a rivaldafényben lenni az ideális dolog.Nem normális tünet az , hogy a gyerekek nagyrésze médiasztár, énekesnő,szeretne lenni ha felnő . Sokan közülük igen nehezen térnek észhez.

Ehelyett valami olyasmit kellene sugallni nekik , hogy nem a cél hanem a célig becsülettel megtett út adja az élet értelmét.

Azt is sértőnek találom, hogy a nézőket lazán rajongóknak degradálják .A visítozást se értem mire jó amit ott rendeznek a közönségdiktátorok:).Az ilyen műsorokban parancsra nevetnek parancsra rajonganak a nézők:D

2010. dec. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!