Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mikuláscsomag? A szomszédunk...

A mikuláscsomag? A szomszédunk megbolondult?

Figyelt kérdés

Adott egy átlátszó szatyrot az volt ráírva hogy mikulás csomag,benne egy csomó rohadt mandarin és mégtobb száraz nudli és szilvás gombóc.Már 4x csinálja ezt.79 éves és kicsit fura a néni,mindig azt fűzi hozzá hogy boldog karácsonyt.Miért csinálja ezt,tegnap éjfélkor is adott egy ilyen csomagot csak banán is volt benne.Egyszer azt mondtam neki hogy köszönöm nem kell és erre majdnem lelökött a lépcsőn azt kiabálva hogy ZABÁLD FÖL TE DISZNÓ.

SEGÍTSETEK!!!


2010. dec. 7. 22:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%

Fogadd el tőle és dobd ki a kukába. Amig nem kér viszonzást érte, addig semmi gond. :)


Nekünk is volt egy fura szomszéd nénink, évekig semmi baj nem volt vele, aztán egyszer csak bekattant, és velem kezdett el üzengetni NEKEM. Azaz mindig így kezdte, hogy "mondd el Juditkának légy szíves"... Ja, Judit én vagyok, de a néninek ez sok évig nem tűnt fel. Aztán elvitték a rokonai szegényt. :(

2010. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
94%

fogadd el és dobd ki a legközelebbi kukába

vagy

te is adj neki ilyeneket. hátha észreveszi magát.

2010. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
99%

hát... szerintem fogadd el tőle és köszönd meg kedvesen. Biztosan bekattant egy kicsit az agya szegénynek..

és vigyázz rá, hogy be legyen rendesen zárva az ajtó mindig

2010. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%
De aranyos. Biztos nem direkt ad rohadtat meg szárazat. 80 évesen sajnos már elég szenilisek tudnak lenni. Fogadd el, köszönd meg, aztán ha nem látja, kidobhatod.
2010. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Azért érdemes lenne konzultálni egy rokonával... nálunk az volt a "forráspont", mikor elvitték a nénit, hogy a rezsóval majdnem felgyújtotta a lakását. Ki tudja miket csinál otthon egyedül szegényke.
2010. dec. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
98%

Így van, fogadd el tőle, köszönd meg szépen,aztán szabadulj meg tőle,amikor nem látja.Amúgy tuti, hogy bekattant.

Alattam kettővel lakik egy 80 éves néni, idén harmadszorra jelentett fel, hogy éjjelente becsöngetek hozzá, bejárok a lakásba, ellopom a gyógyszereit. A múltkor már a rendőrök is kiröhögtek...elég kellemetlen,de hát abban reménykedünk,hogy már ... na értitek. :) 80 éves... :)

2010. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
62%
Az asszony szenilis, ebben az allapotban nem szabadna magara hagyni, az agressziv viselkedese is ezt igazolja.Szerintemszandekosan , rossz szandekkal kozeledik, mert meg o maga sem hiheti azt hogy ezt valaki is megenne.Lehet hogy lusta levinni a szemetbe, vagy ilyesmi.Gyakran kopogtat be hozzad?
2010. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Egyszer bevitt a lakásába.

Mire bezárta az ajtót 10 perc telt el.Annyi lakat van rajta kb 30 azt mondta azért mert már elakarták vinni az idegenek.A gyerekei már elakarták vinni de őket is megtámadta.Szerintem azért csinálta a sok zárat.Akkor amikor ott voltam meg akart etetni erőspistával.A szomszéd kislányt már megetette nagyon ERŐS paprikával.Nagyon sírt szegény.Egyszer megsütötte a macskát és kidobta a teraszra.Ott bűzölgött 2 hétig míg szét nem szedték a galambok.

2010. dec. 7. 23:10
 9/49 anonim ***** válasza:
97%

Nem akarok megöregedni! Ezt nem rosszindulatból írom, csak tuti, h a néni már nincs teljesen tisztában a cselekedeteivel, és rossz belegondolni, h akár én is lehetek majd ilyen helyzetben. Szerintem sem gonoszságból teszi (ha ezen kívül más 'akciói' nincsenek). Gondolom egyedül él, ritkán nyitják rá az ajtót, és mikor beötlik neki valami (akár éjfélkor is), átmegy hozzátok szomszédolni.

Szerintem is az lenne a megoldás, amit már valaki írt előttem, hogy ha vannak rokonai (akár távol élők is), jó lenne velük felvennetek a kapcsolatot, és tőlük segítséget kérni. Vagy háziorvos, helybeli időseket segítő szervezet figyelmét felhívni rá.

2010. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a néni ráadásul skizofrén beteg, és lehet ön- és közveszélyes is. Ha a rokonai nem intézkednek, akkor a területi gyámhivatalt hívjátok fel, és kérdezzétek meg, mi a teendő? (akkor lehet, hogy ők hivatalból megkeresik a rokonokat).
2010. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!