Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy nő megverése. Megengedhető?

Egy nő megverése. Megengedhető?

Figyelt kérdés
Megengedhető-e, hogy egy nőt szinte agyonverjünk, ha az súlyos bűnt tett - pl. rokonunkat szánt szándékkal, vagy akár csak véletlen megnyomorítja - pl. megvakítja, lebénul tőle.
2010. dec. 15. 23:26
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
A lépcsős dolgot a lány találta ki, direkt akarta, hogy megsebesüljön, érted ezt?
2010. dec. 16. 08:14
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

A lányt majd az élet megbünteti,amikor eljön annak a megfelelő ideje.Ha bántani fogod a lányt,azzal nem segítesz a barátodon ,csak magad is kivívnád a sors büntetését és ezek után már a lány hozzátartozói is jogosan gondolkoznának azon,hogyan leckéztessenek meg téged. És sosem érne véget a harc. Egyre rosszabb irányba sodródna minden...Mi értelme lenne ennek?

Ha szeretnéd kitombolni a dühödet,akkor menj ki a prérire azt ordítsál.

Másik megoldás,hogy feljelented a lányt,vagy a rokkant barátoddal közösen feljelentitek.Sőt,ez az,amit már régen meg kellett volna tennetek.Mert ennyi idő után már lehet,rá sem tudják bizonyítani,hogy tényleg szándékos volt.

2010. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%

igen megengedhető.

már nekem is néha elegem van, hogy sok ribi mit nem enged meg magának.aztán jönnek a kifogások, h még fiatal,még hibázhat meg ilyenek.aztán nem történik semmi, kis ejnye-bejnye és felnőnek még rosszabbak lesznek.

meg lehet nézni mit ér a hüje liberális felfogás:drogos, prosti, ostoba,bulizós huszonévesek(10enévesek) tömege

nem kell ám nevelni, nem kell ám.........ááááá.....sok majom

2010. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Na,azért a férfiak között is van ugyanannyi majom,aki megérdemelné,hogy alaposan megruházzák!
2010. dec. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 08:18


tökéletesen egyetértek ezzel.

2010. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:

nem a te dolgod megbüntetni őt.majd a sors elintézi.

szomszédunk rettenetesen gonosz volt velünk állandóan alánk tett.férjem ki is készült tőle rendesen.kb fél év múlva elköltöztek,és rá pár hónapra kiderült hogy rákos.nem sokáig bírta....a sors elintéz mindent.ha te ugyanazt teszed amit ő te sem vagy jobb.megértem a haragot benned,de ne tégy semmi hülyeséget.

2010. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
jah,és együttérzek barátoddal,hiszen én is egy mozgássérült gyermeket ápolok,habár ő születése óta beteg.de a helyzet ugyanolyan fájó.
2010. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Azért vagy ember, hogy uralkodni tudj magadon. Persze vannak helyzetek mikor ezt tennéd, és most eltekintve attól hogy nőről vagy férfiról van szó, de akkor mennyivel vagy jobb/különb mint Ő? Lesüllyedsz az ő szintjére, aztán körforgás indul, hiszen biztos van olyan ember aki érte meg téged ütne meg. A szemet szemért elv már régen elavult.

Ha meg lépcsőn lökte le a haverodat, akkor meg lehetett volna tenni a feljelentést.


Édesapám sajnos lépcsőn zuhanva került kórházba, 2 nap múlva itt volt a rendőrség hogy kivizsgálják az esetet.

2010. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szerintem túl sok amit a nők megengednek maguknak, meg hogy sok mindent megúsznak. Láttam olyan dokumentum filmeket, ahol a gyilkos nő volt és nem kapott sem életfogytiglant csak 5 év dutyid, és több ilyen eset volt, sok olyan nő aki mondjuk embert ölt, azoknak csak a 23%-a kap életfogytiglant, a többi csak pár évet! Ezeket nem én találom ki, hanem hivatalos adatok. Persze ha egy férfi teszi ugyanezt ott 95% hogy megkapja a teljes életfogytiglant. Ez szerintem így nem igazságos, és én egyet értek a kérdezővel! Mert ha valaki elkövet egy bűnt akkor igenis ugyanúgy viselje a következményeit NEMTŐL függetlenül! Mert a tettet kell büntetni és nem az alapján kell eldönteni, hogy jaj szegény "ártatlan gyenge nőt" nem illik bántani. Ez egy nagyon ostoba társadalmi berögződés (jó persze most nem arra gondolok, hogy egy rossz dolgot elkövetett idős nénit verjünk szét, de egy ilyen "művészrib@ncot", mint amilyenről a kérdező beszél, azok igenis megérdemelnének egy agyalást)

Nekem is volt egy ilyen szitum, egy modell csaj nagyon kib@szott velem és lealázott (és jogtalanul!), tiszta ideges voltam, saját kézzel én magam nem akartam megverni, viszont kapóra jött a húgom aki 5 éve bokszol, na mondani sem kell, hogy húgom ripityára széttörte a kis plázaribi modell csajnak az arcát. Szóval én jól jártam duplán, mert a csaj agyon lett verve, viszont én nem voltam benne, szóval nem állt fenn az a szitu, hogy szemét agresszív csávó megüt egy védtelen hölgyet. Húgom pedig egy jót röhögött utána, a kis csaj pedig már nem modellkedik. Nem mondom el a konkrét szitut de az én esetemben is jó pár közös dolog egyezik a kérdező szitujával, ezért megértem őt. És higgyétek el, az ilyen csajok megérdemlik a verést!

A kérdezőnek üzenem, ha tényleg szét akarod verni azt a csajt akkor keress egy olyan ismerős csajt aki nagyobb darab a "művészleánynál", vagy űz küzdősportot. Ha egy csajjal vereted el, az nem olyan durva, mint ha Te magad vernéd el.

2010. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Nem.

Soha nem bántottam én sem, - és nem is fogok bántani - nőt, feltéve, ha nem az életem kioltására irányuló cselekedetet akadályozok meg az ellene irányuló erőszakos magatartásom megvalósításával.


Mindezektől függetlenül, elítélem azokat a nőket, amelyek VISSZAÉLNEK a női mivoltukkal, - nekik is illene tudniuk, hogy meddig mehetnek el, nem volna szabad számukra sem megengedni azt, hogy tudatosan ingereljék a náluk jobb fizikai adottságokkal - és sokszor gyengébb idegzettel - "megáldott" férfi ismerőseiket, rokonaikat, idegeneket...


A provokáció is legalább olyan alantas dolog, mint a fizikailag gyengébb ember bántalmazása.

2010. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!