Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Family Guy...

Mit gondoltok a Family Guy című sorozatról? Na és a South Park?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 22:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
adom utolso
2019. júl. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

South Parkot nagyon szeretem. Family Guyból sokkal jobban szerettem a régi évadokat (első öt-hat). Utána szerintem túl bunkó és alpári lett, de azért még mindig bele tudnak nyúlni a tutiba időnként. Persze a South Park sem igazi már, szerintem ők sem tudnak mindig újat nyújtani vagy viccesek lenni (nem is csoda, mert 1997 óta mennek - nem csoda, ha elfáradnak - persze a Simpson család még régebbi, ők ugyanis 1989 óta mennek).


Ha már szóba kerültek más felnőtt rajzfilmek is, azokat is analizálom:


Amerikai fater - jó, szeretem, de számomra túlságosan Family Guy 2.0. Az animáció, a szereplők viselkedése, a humor, mind a FG-t adja vissza. Mindkettőt Seth McFarlane készítette, tudom. De azért nem kéne ennyire a Family Guyra hajaznia. Mindegy. Attól még tetszik.


Cleveland show - Nem jön be. Cleveland jó fej a FG-ban, de szerintem egy saját show-t nem tud elvinni a vállán.


Simpson család - alap. Mindenki ismeri őket. Gyerekkorom óta szeretem a sorozatot. Volt egy időszak, amikor megutáltam, de most újra rákaptam. Nem nézem rendszerességgel, de amúgy szeretem.


Futurama - Zseniális. Matt Groening második sorozata. Szerintem jobb is, mint a Simpson.


Amelyek nem kerültek szóba:


Texas királyai - Elmegy. Nem annyira fogott meg. Nem rossz, de nem a szívem csücske. El lehet lenni vele, ha olyanom van. Mike Judge szerintem tud ennél jobbat (Beavis & Butthead).


Brickleberry - Ócska Family Guy koppintás. Nem tetszik.


Firka villa - Abszolút elmebeteg, de szeretem. Zseniálisan szatirizálja a reality show-kat és a rajzfilmszereplőket.


Beavis & Butt-head - Az MTV kultsorozata. Időtlen.


Rick & Morty - Szerintem a legjobb felnőtteknek szóló rajzfilmsorozat.


Bojack Horseman - Nem tetszik. Bár nem láttam belőle sokat. De nem is érdekel, az igazat megvallva.


Archer - Ez sem tetszik.


Pokoli szomszédok - Nem ismerem igazán, bár amit láttam, az alapján nem rossz.


Furcsa amcsik - ezt sem ismerem igazán, de amit láttam belőle, az alapján nem rossz.


Crash Canyon - gyerekkoromban szerettem. :) Akkor tetszett. Most már nem nézem.


Heh, az volt a kérdés, hogy mi a véleményem a Family Guyról és a South Parkról, erre kielemeztem az összes felnőtteknek szóló rajzfilmet, amit ismerek... :) Nem baj. Attól még az eredeti kérdést is megválaszoltam. Azért jó, hogy vannak ezek a felnőtt rajzfilmek. (Egyébként a Rick & Morty kivételével egyiket sem szoktam rendszeresen nézni, csak ha olyan kedvem van. Ez azonban nem jelenti azt, hogy ne szeretném őket. Bár amelyiket nem szeretem, azt nem szeretem.)


Hosszú lett, bocsi! Szeretek regényeket írni. :)

2020. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!