Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lenne a legjobb tenni egy...

Mit lenne a legjobb tenni egy ilyen helyzetben egy szomszéddal?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,a felettünk lévő lakásba beköltözött egy cigány család ( ezt azért emelem ki,mert emiatt FÉLÜNK tőlünk), 2 generáció lakik most ott, borzasztóan hangosak. De ezt úgy kell elképzelni,hogy szinte egész nap kalapálnak(most is),gitároznak, volt olyan időszak,hogy minden hétvégén falat fúrtak.Már a ház többi lakója is kiborult rájuk.Állandóan dobálnak dolgokat,meg mindig zaj van,és ez elviselhetetlen. Vagy ha nem ez megy,akkor hegesztik az erkélyt,és lejön a rozsda a mi kiteregetett tiszta ruháinkra. Mikor felment szólni anyukám a zaj miatt minősíthetetlenül trágárul bezséltkvele,közölték ,hogy megölik ,ha mégegyszer felmegy szólni valami miatt.De ezt mondják neki minidg,meg,hogy szétverik,de inkább ide le sem írom még miket..Közösképviselő,gondnok semmit nem csinál .Mit lehetne? Feljelenenti ezeket inkább nem......

Csak az maradt,hogy eköltözzünk? Itt élni nem lehet lassan,pedig nem a környékkel van a baj,és nem a mi lakásunkkal.Aki azt ajánlja,hogy feljelentsük őket(már többent mondták),az légyzsi gondolkodjon el,hogy romákról van szó,az életem kedvesebb ennél:D


2010. dec. 19. 12:27
1 2
 11/13 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:

Old meg hatékonyan a problémákat mindig ...

Csak keményen ....

Mert még a végén te jársz rosszul ...

2010. dec. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Átkozd meg őket. Tudom, viccesen hangzik, de állítólag félnek az átoktól.
2010. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát..nem hiszem,ezt sztem kihagyom(átkozós), ez egy elég kigyúrt csávó:D sztem l*szarná


Egyébként sem ez a megoldás ilyenkor,de azért köszi a tippet.

2010. dec. 25. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!