Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek nincsenek barátaik, és van kedvük beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés
19 L vagyok, Pest megye
2010. szept. 2. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben úgy kérdezném, hogy "van e itt olyan aki nem lesz inaktív az első 2-3 beszélgetés után?".
2010. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vannak
2010. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Bár most hogy másik osztályba mentem teljesen megváltozott minden. Ha szabad javasolnom keress baráti köröket meg ilyesmiket. Sajnos első kézből tapasztaltam hogy mire képes a túlzott magány.
2010. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jelen!

Kissé antiszociális vagyok, nehezen barátkozom, nem járok bulizni... Van 2 szintén antiszoc. "barátom" szinte csak velük beszélgetek msn-en, amúgy 3 hónapja nem találkoztam velük...

Általában chaten szoktam levelezni, de suliidőben nehéz (már nem járok suliba, munkám nincs...)

20 F , Pest megye

2010. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj privit, dumáljunk!
2010. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én szívesen beszélgetek veled. Kicsit csendes vagyok, de ettől függetlenül szeretek másokkal ismerkedni, barátkozni. :)


20/L

2010. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 haggyámán ***** válasza:
Paradoxont véltem felfedezni. Ha valakinek nincsenek barátai, valószínűleg azért, mert vagy nem akar, vagy mert nem tud ismerkedni. Mivel ez is egyfajta ismerkedés, azsenem fog bejönni. (szerintem)
2010. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!