Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes megszakítanom a...

Érdemes megszakítanom a barátságot, ha nem válaszol a levelemre?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, nagyon jóba voltunk. De összevesztünk(már nemtudom micsodán) de bocsánatot kértem levélben, és kértem, hogy béküljünk ki. De azt válaszolta, nem tud mit írni erre, és megint írtam neki a regényeket, én mennyire megbántam, és nem írt vissza. És úgy tűnik, elvan a többi barátnőjével. Nekem ez kicsit megalázás, hogy még válaszolni se tud nekem, ezért megszakítanám vele a barátságot, mert nekem így nem kell. Szerintetek nem bánnám meg?:S
2010. dec. 21. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nem rajtad múlik a barátság. Ő már megszakított veled minden kapcsolatot, úgyhogy neked már nem kell. Nem véletlenül nem válaszol a leveledre, hanem azért mert már nem akar a barátod lenni.
2010. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát úgy tűnik ő már megszakította.
2010. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ilyennel nem éri meg tapasztalatból mondom.
2010. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék az előzményekre... mit követtél el? Ettől is függ. De úgy látszik, ő már tényleg megszakította.
2010. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Komolyan? :S Pedig amikor találkoztunk(egy hete) azt mondta, tökre hiányoztam neki, és a többiekkel nem olyan jó mint velem. Előttem mer önmaga lenni. De lehet idő kell neki, vagy túl sok volt a regényem és élvezi, hogy futok a barátság után?:S

Előzmény az, hogy bunkó voltam vele. Tudom én vagyok a hibás. De legalább megírná, hogy nem akarja folytatni:(

2010. dec. 21. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!