Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért cseszegetik sokan a...

Miért cseszegetik sokan a kamionosokat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Én is kamionos vagyok és nagyon sokszor tapasztalom. Tényleg van köcsög, béna kamionos de azok inkább a románok. De nagyon sokan szeretnek bäszogatni minket. Mi ennek az oka? Ha normálisan megyek akkor mi van? Múltkor megálltam az egyik kollégámmal kávézni és megálltam egy ház előtt 5 percre. Mentem vissza és ott állt egy vénember a kamionnál és magyarázott nekem vmit mondom jóvan úgyis megyek erre mondja h ezek a kamionosok milyen nagyfa*ú népség meg h lusták meg mittudomén. Az úton is sokan szivatnak minket. Mi is szoktuk a személyautósokat de megérdemlik. Én általában normális vagyok velük. Mindig jelzem nekik h lehet előzni meg ilyenek. Mire jó ez?
2010. dec. 27. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ezert a roman sertegeteseddel azt mondom h megerdemled,es pa
2010. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tinker Bell ***** válasza:
100%

"Az úton is sokan szivatnak minket. Mi is szoktuk a személyautósokat de megérdemlik."


Innentől kezdve nincs miről beszélni. Véleményt meg inkább nem nyilvánítanék! Jobban jársz!

2010. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
51%
én kamionosfeleség vagyok,így ismerem mindkét részt.azért bunkók a személykocsisok mert irigyek,és mindenki szeretne pl.renault magnummal járni.szidják őket ,hogy hajtanak stb.de arra nem gondol senki ,hogy ha nem megy a kamion akkor pl.nincs a fa alatt ajándék meg kaja,mert a kamion viszi.a kamionosokat köztük a férjem is megértem mikor "visszavág"egy mazsolának.de komolyan ,annyi marha van,aki azzal szórakozik ,hogy bevág a kamion elé ,lemegy 40-re és pofázik ha majdnem belemennek és csodálkozik ha bedurran a söfőr agya,akinek ilyen köcsögök nélkül is van elég baja.arra nem gondolnak ,hogy nem annyi megállni 40 tonnával mint egy szgkval?
2010. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát de amikor a kis hülye tizenéves az új jogsijával meg az új bmwjével a jeges úton menne 120al és nem figyel h előzhet-e persze h nem fogom hagyni előzni. Meg amikor az a birka nem fér már be elém azért is megy oda és nekem jön vagy én megyek neki. Nem néznek szét normálisan csak mennek előre és persze h akkor is ő van felháborodva h mi a fäszt csinálok mikor ő nem figyel. Akkor jó hogy megérdemlik...
2010. dec. 27. 21:03
 5/12 A kérdező kommentje:
21:00 ezt a buszosok is szokták csinálni. Kielőznek utána meg mennek 50el közbe 1-2 kmen belül meg is állnak. Ennek van értelme?
2010. dec. 27. 21:05
 6/12 anonim válasza:
én vok a 21.00.-ás kamionosfeleség,plusz még az irigység oka ,hogy azt hiszik milyen aranyélet a kamionosság.pedig hát nem,rentgeteg lemondással jár a férjem és az én részemről is,és nagyon sokszor nagyon nehéz.aki irigy annak elszoktam mondani hogy is néz ez ki és milyen érdekes!akkor már nem is irigylik.
2010. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

"Az úton is sokan szivatnak minket. Mi is szoktuk a személyautósokat de megérdemlik."


Akkor miről beszélünk? Ti sem vagytok jobbak. Az út nem csatatér vagy játszótér, hogy szivatni kelljen a másikat, mindenkinek az a célja, hogy hazaérjen. Lehet, hogy a személyautós "megérdemli", de ha ilyen alapon te szivatsz másokat, akkor ne csodálkozz, hogy cseszegetnek.


Gyerekes.

2010. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Hát de amikor a kis hülye tizenéves az új jogsijával meg az új bmwjével a jeges úton menne 120al és nem figyel h előzhet-e persze h nem fogom hagyni előzni. Meg amikor az a birka nem fér már be elém azért is megy oda és nekem jön vagy én megyek neki. "

"Az úton is sokan szivatnak minket. Mi is szoktuk a személyautósokat de megérdemlik."

és a felelősséget is szoktad vállalni

2010. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gondolom azért cseszegetik őket,mert az autósok azt hiszeik h a kamionosok nem csinálnak mást csak ülnek és néznek. pedig nem igy van hiába is szoktam üvölteni néhány autósnak. én rendes vagy aki rendes velem,de aki köcsög és bunkó azzal én is az vagyok. én csak azt adom amit kapok.
2010. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
21.09.gondolj bele,egy kamionos aki akkora tömeget mozgat az nem áll le szórakozni mert pl.fáradt,és neki is van családja akikhez megy haza,de mikor egy 18 éves kezdő leáll vele szórakozni mit csináljon?én sem hagynám.pl.bevág a kamion elé,lemegy 50-re,nem lehet előzni,letelik a vezetési idő,késésbe kerül a kamionos,az árú,és ki szív?a kamionos mert őt basztatják a cégnél.
2010. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!