Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenézed a kamionosokat?

Lenézed a kamionosokat?

Figyelt kérdés
Én nem.
2010. dec. 5. 18:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
én sem. Inkább tisztelem őket ebből a szempontból hogy ezt a munkát vállalják.
2010. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem. Tesóm is kamionos, együtt tudok érezni velük. Az úton igyekszem segíteni nekik, kivéve a románokat :-( mert ők abszolút nincsenek tekintettel semmire (a személyautósok sem).
2010. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Rengeteggel találkozok, a legtöbbjük tök jófej. Az utakon annyira azért nem szeretem őket, mert a 89 vs 91 km/h előzéssel feltartanak.
2010. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
le. Úgy mennek mint a barmok.
2010. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le őket, ismerem a munkájukat(elég közelről), de azt nem szeretem mikor egy nagy agyi-elméleti szakmának hirdetik. A kamionozáshoz nem kell annyi ész. Pont. Még egyszer mondom, én is valszeg fogok kamionozni egy két évet, meg szeretem is a munkát.
2010. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Uccsó előtti:

Tudod nekik sietni kell, mert ha késnek az nekik pénzbe kerül. Majd én is kamionos leszek.

2010. dec. 5. 19:02
 7/29 anonim ***** válasza:
nem nézem le, mert én is az vagyok!
2010. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

"Tudod nekik sietni kell, mert ha késnek az nekik pénzbe kerül."


Ez nem mentség.

2010. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

én nem nézem le...nyáron arúterítést dolgoztam ismimnél 18tonnás renaulttal...

és nem szép nagy amikor 19helyre kellett vinni árút úgy h rakodj meg meg érj haza időre...ne csodálkozzon senki h pályán 90körül jöttünk....

2010. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez? Ha nem lennének kamionosok, mehetnél akármilyen boltba, sehol nem lenne semmi! Éhen dögölnél, nem lenne ruhád amit felvehetnél, meg még sorolhatnám a negatív dolgokat, ha ők nem lennének! Szóval nem, egyik kamionost sem nézem le. Viszont a román kamionosok néha csinálnak hülyeségeket, meg a bolgárok, meg kitudja kik, de az autós társaimtól mégis sokkal jobban tartok, mikor vezetek!
2010. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!