Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nézik le a kamionosokat...

Miért nézik le a kamionosokat az emberek?

Figyelt kérdés

Szinte semmibe veszik őket. Bezzeg ha ők nem lennének akkor sírna a sok nagyvárosi szája...nem lenne mit enni, inni, nem lenne háza se. A fontosabb dolgokat amire az embereknek szükségük van azt a kamionosok szállítják. Lehet, hogy vannak közöttük tényleg bunkók, viszont a nagy része normális. Ez már engem is idegesít. Pár ember szerint tök mindegy, hogy mi van a kamionosokkal, mert úgyis van belőlük sok. Ennyi erővel tök mindegy mi van a személyautósokkal, mert úgyis sok van belőlük.

Ilyenkor mit gondolnak magukról az emberek? Ha nem engednek át a zebrán az valószínűleg azért van, mert sietnek...


2010. júl. 29. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed ezt az általánosítást? Szerintem ez nem igaz. Én pl. nem nézem le őket, miért is tenném. Igazából semmi közöm hozzájuk.
2010. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én keresztapám kamion soför már 15éve és nekem semmi bajom a kamionosokal még köszönök is nekik és viszadudálnak :D Tudnák beszélgetni privátban valahogy?
2010. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem apum kamionos, ás elég sokat meegyek vele, van hogy tényleg bunkók az emberek, és nagynak érzik magukat a kis 1 tonnás szutykukban, előzgetnek össze vissza, van mikor ledudálnak, de nem kell velük foglalkozni...

amúgy elég sokat vagyok "köztük" és persze van egy-két öreg róka akik már tényleg bunkóznak, de az nem olyan sok és tisztelet a kivételnek...

de segítőkészek is mert nemrég az m0-áson valami aztósnak defektje volt, ott ált mögötte egy lengyel kamion, gondoltuk összementek, de nem, a kamionos segített nekik kereket cserélni mert azt sem tudtak...

2010. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az én apám is kamionos már 15 éve :D. Én is sokszor megyek vele de vannak olyan emberek akik figyelembe se veszik a kamionosokat.

Például valamelyik nap a régi m0áson valaki durrdefektet kapott és ott volt valami vas meg sárvédő darabok és apám egyik kollégája kiszállt és arrébb lökte mert azelőtt is majdnem történt egy baleset. Erre a többi idióta mit csinált? Hát persze hogy egyből dudáltak meg szidták...ennyit erről. Talán életet is mentett...

2010. júl. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!