Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A börtönökben van-e brómos tea?

A börtönökben van-e brómos tea?

Figyelt kérdés
Amikor katona voltam, mi kaptunk. Nekik sem ártana!!
2010. dec. 27. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
nincs. viszont a pedofiloknak adhatnának.
2010. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Jó öreg lehetsz kérdező! Még szolgáltál a háborúban?

A Magyar Néphadseregben sosem adtak brómos teát!

2010. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
A brómos tea csak egy legenda.
2010. dec. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát Én nem szolgáltam, de szerintem kellett legyen különben a sok összezártságtól előbb utóbb megrakták volna egymást:S. Legalábbis a lányoknál a pom pom mesékben így van, nem jó sokat összezárva lenni.
2010. dec. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

@NiceMomEntS giRL:


Örülök, hogy igen nagy az élettapasztalatod, de ha filmeken alapul, akkor semmit sem ér!


A régi "szép" időkben (amikor még nem biztosági őrök őrizték a laktanyákat) egy bebrómozott katona nem sokat ért volna a szolgálatban. Voltam eleget konyhaszolgálaton, hidd el nem raktak semmi különöset sem a teába! Néha teát is keveset, csak előtte főzték a teafüvet egy fél óráig, amíg szirup nem lett belőle, és úgy már lett szine...

2010. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja még valami:

Egy börtönben nem csak azért dugja meg az egyik a másikat, mert nem bír magával! Ezzel is megtörik, megalázzák a gyengébbet. A belső hierarchiában vannak bikák, köcsögök, csicskák. A köcsögnek is előnyös a dolog, mert a bikája megvédi a többiektől.

2010. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

frászt legenda!

az ötvenes években tuti volt a hadseregben.

Ja, de akkor még hadsereg is volt.

2010. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

tegnap 11:02


Most akkor volt vagy "tuti volt"?

2010. dec. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
54%

"Amikor katona voltam, mi kaptunk."


Hol a rákban kaptál te brómos teát te szerencsétlen? És mivel bizonyítod hogy brómos volt? Hol szolgáltál, Észak Koreában? Mert Magyarországon biztos hogy nem ihattál ilyet. Én is voltam katona!

2013. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%
Anyátokba ittatok brómos teát.
2014. jan. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!