Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A börtönökben és a Katonaságon...

Terézike kérdése:

A börtönökben és a Katonaságon tényleg ilyen nagy a Homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Minden ilyen dokumentum filmekben azt lehet hallani,hogy pl.:A cellatársával...!

Esetleg tapasztalat ?


2011. júl. 6. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Miért kérdezed szeretnél bemenni a börtönbe D
2011. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Emlékek a sittől langyi
2011. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem nem szeretnék :D

Tegnap láttam egy dokumentum filmet,a börtöni létet mutatták be!Csak azt nem értem,hogy ugye ott ált. kemény emberek vannak bent. És ugye ők szidják a Melegeket.

Valahogy a 2 nem fél össze...Tudom,hogy a kényszer nagy Úr...de ennyire ?? :S

2011. júl. 6. 14:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Én valamelyik böris műsorban láttam egy "nőt" vagyis pasi természetesen a férfi börtönben, de megnövesztette a haját, oldalt leborotválta, festi magát, stb.. A cellatársa normális férfi, és nőként tekint rá.. Engem is meglepett, mikor mondják, hogy letakarják az ágyat egy lepedővel, és annyi.. Meg felhúznak valami zacsit, hogy azért mégse kapjon el senki semmit a másiktól.. A katonaságon meg hát.. Ott pedig nem mindenki olyan kemény, persze vannak olyanok is, de csomó emberről nem mondanád meg, hogy lehet hogy katona (volt). Szóval igen, a szükség nagy úr.. Plusz mostmár a katonaságnál egyre több nő van, úgyhogy lehet ott változik..

Plusz még az, hogy a börtönökben sem mindenki az a kigyúrt "megöltem valakit kinemszarja le" típus, vannak ott ötven kilós drogkereskedők, stb is..

2011. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg őket "használják". Akinek meg ez is jó, az meg elhiheted, hogy nem az az igényes fajta, szóval hiába meglepő elsőre, ez így van.. előző voltam
2011. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azert tunik ugy, hogy tobb van, mert aki nem okoz gondot, arrol nem hall az ember es a gondot alt. a bortonlakok okozzak, igy ok kerulnek a hirekbe. Nem hiszem, hogy mindenki meleg lenne a bortonben. A katonasag meg nem tudom, hogy hogy jon ide. En katonak kozt elek, vannak leszbik meg minden, de elenyeszo a szamuk. Minden teruleten dolgoznak/vannak homoszexualisok.
2011. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)!


Kedves 15:01!

Természetesen mindenhol megtalálható a homoszexualitás!

Én elsősorban inkább a bezártság által kialakult homoszexualitásra akartam kitérni,hogy míg a kinti éltben szidják addig bent...Őket "szidják" :D

2011. júl. 6. 15:34
 8/12 yuda ***** válasza:
100%
A börtönt elhiszem létezik ilyesmi bizonyos körökben, de a katonaságról konkrétan tudom, hogy be sem veszik az illetőt, ha meleg.
2011. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem valakit, aki a laktanyában vált meleggé, és amikor leszerelt, fel is bontotta az eljegyzését.
2011. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó...Ez viszont elég durva :S
2011. júl. 10. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!