Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg úgy van a börtönökben,...

Tényleg úgy van a börtönökben, ahogyan a filmekben látni meg a pletykákból hallani?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy ha valaki bekerül, akkor tényleg garantáltan kxcsögöt csinálnak belőle?


Én ebben az egészben amúgy azt nem értem, hogy csak azért mert bekerülnek, kapásból mindegyik homokos lesz? Aztán ha meg kikerülnek, megint visszaváltanak heteróvá? Nem furcsa ez egy kicsit?


Egyszerűen nem értem komolyan.


2011. jún. 1. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ott jól seggbe kúrják, még nem lesz homo. Csak ott nem igazán tud mit tenni ellene.
2011. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a téma, akkor nézz bele ebbe a blogba, amit egy a Csillagból 21 év után szabadult elítélt ír:


[link]


(sajnos félbemaradt, pedig kíváncsi lettem volna még sok mindenre)

2011. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!