Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veletek is volt ilyen? Hogyan...

Veletek is volt ilyen? Hogyan reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
Én most baráti kapcsolatokra gondolok a kérdésnél.Elvégeztema középsulit, sok barátom volt (14-16) mára a régi cimbik nagyja eltűnt, köztük olyanok is akiket a legjobbnak hittem , nem keresnek énse őket. Most hogy már félig meddig felnőtt vagyok, 2 igaz barátom maradt, új életet kedztem,új iskola, megváltoztam és énis kiszelektáltam rendesen, van olyan akivel már nem számolok az új életembe, örökre elszakadtunk egymástól...A Zember sok Zemberrel találkozik élete során milyen igaz csak fájó mert ők barátok voltak...:(
2010. dec. 29. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem hívod őket ? Lehet ők is ezt gondolják. Én még az általános sulit fejeztem be ott csalódtam én is sok emberben :S Remélem középsulival majd más lesz a helyzet :)
2010. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Őszintén?

Sz@rtam rá. Ha nem keresnek hát nem keresnek. Sosem volt akadálya hogy új barátokat szerezzek.


Bár való igaz, most van egy barátom, akit ha elveszítenék az valószínű nagyon fájna, de hát az meg képtelenség, hogy megtörténjen. xD Ismerem már magunkat annyira. xD

2010. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A barátok eltűnnek.1 barátod fog maradni igazán,de egy életre,és az a párod.(ha szerencsés vagy).
2011. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!