Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van a négereknek meg a...

Miért van a négereknek meg a cigányoknak annyira kissebségérzete?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy alaptalan, de sokszor pont ezzel provokálják ki az emberek ellenszenvét.
2009. nov. 21. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert mindig lenézték,kiközösítették őket.És ez nem csak náluk van így,hanem minden emberben,akit a szegénysége,vallása,külseje stb.miatt lenéznek a többiek.
2009. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ezt meg is értem, de akkor is. Nem veszik észre, hogy sokszor pont ők provokálják?

Nekem semmi bajom a cigányokkal, de egyszer majdnem megvert egy, mert állítólag "csúnyán néztem rá". Ami természetesen abszolút nem igaz.

2009. nov. 21. 21:55
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Ezt akartad elmesélni, ezért tetted fel a kérdést, ugye? Gondolom a válasz abszolut nem érdekel...
2009. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem.

Viszont már az is sért, hogy ilyet feltételezel rólam.

2009. nov. 21. 22:11
 5/13 anonim válasza:
78%
Kisebbségérzete a cigányoknak? Ne viccelj már... :) Épphogy nincs nekik, sőt, nagyon is azt hiszik, hogy körülöttük kell forogni a világnak. Azt csak mondogatják, hogy ők az elnyomott kisebbség, de valójában ők ezt nem így érzik. (sajnos). És ahogy a születési tendenciát nézem, nemsokára nem ők lesznek kisebbségben. :(
2009. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is volt már olyan, hogy néztem egy romát (de nem bámultam, csak buszom véletlenül ránéztem) és odajött h mit bámulsz meg ilyenek:S elég gáz szentem de ők keresik a bajt
2009. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Világméretben 30% a fehérek aránya, akkor ki a kisebbség?
2009. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
47%
Én csak azt remélem,hogy megdöglik egytől egyig az összes nigger meg cigány az 5éves kislánytól kezdve a 80éves vén öreg cigányig...
2009. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De a maradék 70% sem homogén.

Amúgy egyértelműen nem az afrikai országokra értettem. Ott természetesen nincs a négereknek kisebbségérzete (max. Dél-Afrikában). De pl. az USÁ-ban kisebbségben vannak. A cigányok pedig mindenhol kisebbségben vannak.

2009. nov. 21. 22:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezért van kisebbségérzetük.:D
2009. nov. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!