Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy jellemzed a tartós magányt?

Hogy jellemzed a tartós magányt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tartósan nem jó, felőrli az embert. Befelé fog fordulni és besavanyodik, nem fog neki menni az emberekkel a kommunikáció, nem fog tudni alkalmazkodni.

Nekem is volt, hogy rengeteg időt egyedül töltöttem, meg is lett az eredménye. Depresszió, ember utálat, morogtam mindenre.

Ilyenre gondolsz vagy mi érdekelne pontosabban?

2010. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül ilyenre, igen, mert én is teljesen magamba fordultam már. Kösz a válaszodat!
2010. dec. 31. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, ha van kedved emailezni akkor írjál nekem.
2011. jan. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is pontosan ilyen vagyok...

Nincsenek barátaim, párom sincs, és ha ki kerülök az utcára, vagy akár csak a boltba kell átmenni, felpörög a pulzusom (mint ha pisztolyt fognának a fejemhez, veszélyben érzem magam), szorul a gyomrom és alig várom h megint egyedül legyek. Egyedül meg emésztem magam, hogy miért vagyok én ilyen szerencsétlen. Szerintem ebből egyedül semmiképp, segítséggel pedig csak részben lehet kilábalni, mert sajnos ez genetikailag is meghatározott dolog, hogy ki mennyire hajlamos rá. Már úgy értem a depresszió...mert hogy a magány azt váltja ki.

Fiatal korom ellenére úgy érzem, van pár dolog, amit jobban tudok, és sajnos nem örülök neki, mert át is érzem...

F/19

2011. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincsenek barátaim, a szüleimet, családtagjaimat tekintem a legjobb barátaimnak. szihológushoz fogok járni remélem segít majd rajtam. nem nagyon járkálok városba de ha mégis be kell mennem akkor irigyen szomorúan nézem ahogy fiúk lányok bandában járkálnak, esznek isznak ezt azt, jól érzik magukat és ettől leszek ideges h nekem miért nem jött össze az ilyesmi. általános 5. osztályától kezdődött mindez mikor bekerültem egy 8 oszt. gimibe és ott kiközösítettek. sajnos az oviban is volt h gúnyoltak és a beszédhibám miatt is ami már lassan 10 éve megvan de most jobban előjött. tavaly sulit váltottam ami vallásos de itt sem olyanok az emberek amilyennek gondoltam nem rekesztenek ki de sehogy nem találtam meg a helyemet közöttük
2013. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!