Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ráütni egy 1 éves baba kezére...

Ráütni egy 1 éves baba kezére vagy arcul csapni egy nőt. Melyik az elfogadhatatlanabb számodra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

A nő lehet hogy megérdemli a baba nem.


Ártatlan mindkettő ha férfi lennék sose tudnék kezet emelni se nőre se gyerekre.

2011. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Mindkettő elfogadhatatlan.
2011. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
A nő.
2011. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
65%

Lehet, hogy a no megerdemli. Ferj-feleseg kozott viszont nekem elfogadhatatlan.

1 eves kezere GYENGEN racsapni, ha rossz helyen nyulkal nyomatekositas vegett, el tudom fogadni. De csakis a sajat gyerekevel.

2011. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
4%
Egy baba bármiféle fizikai bántalmazása számomra ELFOGADHATATLAN! Persze a nők bántalmazása sem szép dolog,de egy baba? Könyörgöm a legártatlanabb teremtmény a világon!!!!
2011. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
68%
Számomra mindkettő elfogadhatatlan, de az 1 éves babát nem is értem. Ha nevelési célzattal gondoltad, akkor nem sok értelme lenne, mert ő még kicsi, ezt úgysem érti, tehát legközelebb biztosan megcsinálja ugyanazt, amiért megütötték. Ilyenkor még a normális szülő maga teremti meg azt a babaiztos környzezetet, ahol nem tud kárt tenni magában a picúr. (konektorvédő, lépcső elé rács, éles sarkok elburkolása, stb.. de gondolom, ez alap). Üdv, 1 éves kisfiú anyukája
2011. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Azért az még nem bántalmazás, ha rácsapsz a kezére. A fiam például semmilyen szép szóra, haragos szóra, semmilyen meggyőzésre nem volt hajlandó elfogadni, hogy nem nyúlhat a konnektorba. Elég volt WC-re menni, máris ott matatott. Egy hét és százezer nem szabad veszélyes, elviszem onnan után rácsaptam egyet a kezére. Biztosan nem fájt neki, mert sírni nem sírt, csak nagyon fel volt háborodva, viszont többé nem nyúlt a konnektorba. Soha, egyikbe se.

A személyes véleményem, hogy inkább én csapjam meg, mint az áram.


Felnőtt nőt megütni szerintem durvább, mert rettentően megalázó a nő számára. És a férfi, aki ezt használja érvként, szánalmas, míg az anya, aki kizárólag a gyermeke biztonságát a szeme előtt tartva aprót csap a kezére, maximálisan megérthető.

2011. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó vagyok, és az előttem írt kommentre reagálnék: az kevés, ha te használsz konnektorvédőt. Az egyetlen amit tehetsz a gyerekért, hogy megtanítod, mit lehet, és mit nem, hiszen nem mindenhol van védő! És ha olyan helyen nyúl bele, ahol nincs, és megrázza az áram?


A fiam 13 hónaposan tanulta meg, hogy nem szabad a belenyúlni. És nem is nyúl bele.

A gyerekek nagyon értelmesek, gyorsan tanulnak. Nem fogja elfelejteni. 6 hónaposan talán igen, de egy évesen nem.

2011. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Direkt kiemeltem , hogy gyengeden, es az utes szot nem is hasznaltam. A lanyom anno nyulkalt a konnektor fele - be volt ugyan dugva - de ralegyintettem a kezere, hogy nem szabad. Utana nem nyult oda. Fizikailag nem is erzett semmi olyat, ami valamifele fajdalmat okozott volna. Szerintem ez belefer, es valamennyire meg is ertheti, hogy ez mit jelent.
2011. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
46%
az arcul csapás, a gyerek kezére néha mi is rácsapunk, mert valahogy értésére akarom adni, hogy ezt nem szabad, és mondani hiába mondom.
2011. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!