Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy gondolkodik egy 14éves...

Hogy gondolkodik egy 14éves csaj? Többi lent.

Figyelt kérdés

na, vagyok én és az egyik haverom, mindketten 14éves fiúk

van 2 csaj (14évesek), és mint barátokat el szeretnénk hívni korcsolyázni (kb.2-3 éve próbálkozunk), párszor eljöttek (5alkalom kb.), volt 1 alkalom amikor még azt is monták hogy majd jöjjünk el mert ez tök jó volt, de utánna megint nem akartak elmenni

pl. mostani tanévben már 3szor mondák hogy jönnek, de nem jöttek el, de nem is jelezték hogy mégsem tudnak jönni, de régebben még azt monták hogy velünk nem akarnak, mostmeg hogy majd megkérdezik, de aztán nem tudnak "sajnos" jönni...

a haveromat biztos bírják, de lehethogy engem nem (pl. mulkot csak azért felhívtak hogy adjak meg telefonszámokat, hogy elhívhassák öket moziba..)

most azt próbáljuk meg a haverommal, hogy úgy állítjuk be mindha csak ő menne, én nem hogy akkor vajon eljönnek e (vagy eggyáltalán hívának e negem, de szerntem nem akarnának hívni)

lehethogycsak nem bírnak engem? vagy azokat lesz.rják, akik próbálnak barátkozni velük, akik viszont őket sz.rják le, azoknak bármit megtennének? valkai aki pl. lány az árulja el hogy mi lehet az oka hogy ilyen izék

UI.: gondolom az lenne a legértelmesebb az írottak alapján, hogy ne barátkozzunk velük, de végülis így mindenapokban jófejek, (pl az egyik sokkaljobbfej néha, ha nem azzal a barátnőjével van)

de azt sem lehwet mondani hogy nem szeretnek korizni, mert az egyik még mondta is hogy: "Mi mentük gyakran korizni csak nem akkor amikor ti."

na akkor ha tud valki adni valami tanácsot lécci írjon :(


2011. jan. 7. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát tetszenek nektek?:Damúgy ez így van..a lányok ~én is~ kb csak azok iránt érdeklődnek,akik lesz.rják őket.akármilyen jó pasi vagy,ha annyira nyomulsz nem lesz sikered :d szóval szerintem csináljatok úgy,mintha lesz.rnátok őket,ne is beszéljetek velük,de ha felkeltitek az érdeklődésüket akk már törődjetek velük:)

14l irhatsz privit kérdésért:d

2011. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

oké köszi, de pl. a haveromat szerintem kedvelik, mert volt olyan hogy őt pl hívták valhova, de engem meg nem... de tökmindegy, hogy most csak enem nem bírnak e az majd kideről kövi hétvégén, de akkor köszi a tanácsot :D

am az az igazság hogy az egyik az kb. 2 éve még tetszet 1 hónapig, de aztán mert túlságosan ilyen izé volt hogy még az msn címét sem adta meg, mert hogy csak haverokat vehet ő föl, osztálytársakat nem, azután inkább csak úgy érdekel mint haver, most nem tudom, mert 1hete kb megint lehet hogy kezd egy kicsit jobban érdekelni, de nem tom. lehet hogy csak elhitettem eddig is magamal hogy nem is tetszik :(

2011. jan. 7. 16:13
 3/5 A kérdező kommentje:
meg nekem akkor van gáz, ha pl most nem nagyon érdeklődnék feléjük, mert lehethogy már nem is érdeklődnének ők mert sokat próbálkoztunk náluk...és akkor pedig azért voltak olykor jó programjaink amikor velük voltunk, de 1-2 hétre azért majd lehet hogy érdemes lenne megpróbálni
2011. jan. 7. 16:19
 4/5 A kérdező kommentje:
de amúgy most kicsit így gondolkoztam rajta, és szerintem nem tetszik már, csak szimpatikus mint barát, de nem tom, mert ott elötte azért jobban érdekel, de így végig gonolva nem... szóval ha kicsit jobb fej lenne akkor tetszene szerintem jobban, így inkább nem
2011. jan. 7. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
:) ha bármi kérdésed van, nyugodtan tedd fel ide:D vagy irj privit,remélem tudok segíteni:D
2011. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!