Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zavar titeket, ha valaki nem...

Zavar titeket, ha valaki nem szereti a szuk ismerettsegi korotokben vagy csaladotokban az allatokat?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna parkapcsolatban, barati kapcsolatban, szuk csaladi korben, ha valaki nem szeretne az allatokat? De lenne ra oka rossz tapasztalatok miatt...mikor kicsi voltam, megtamadott egy idegen kutya, mikor az iskolabol mentem haza es seruleseket okozott, amelyek azota elmultak fizikalisan, de lelkileg nem. Azota nagyon felek toluk. Ettol az erzestol nem tudok szabadulni, mikor meglatom oket (kiveve pl. skot juhaszt meg 1-2 masik kutyat, amirol tudom, hogy jambor). Alapvetoen minden allatot szeretek, kiveve a kutyakat. Az egyik legjobb baratom parja kutyakat tenyeszt es o mondta, hogy en nem vagyok ember, ha nem szeretem a kutyakat. Tenyleg ilyen rossz vagyok? Mit tehetnek, hogy megvaltozzak? Rossz felelemben elni.
2011. jan. 7. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha valaki nem szereti, de az igen, ha az állatkínzást támogatja, pl. bőr cipők, ruhák, bútorok. Az ilyenekkel nem állok szóba.

Az, hogy valaki szimplán nem szereti az állatokat, nálam nem befolyásol semmit, ettől én még szerethetem őket.

2011. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!