Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni, vajon mit...

Nem tudok dönteni, vajon mit gondolnak rólam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom(több is de most róla van szó), aki néha szórakozik velem, talán poénból, ő legalábbis ezt mondja. Tudjátok, hogy megy ha valaki meglátja mit csinál (mondjuk radírral megdob, én persze visszadobok), akkor már mindenki ezt teszi velem stb. Hiába mondom el neki ő ezt nem érzi annyira fontosnak. Most már elegem lett belőle, de megígérte nem csinálja ezt tovább. Másnap találjátok ki mit tett? Persze, hogy ugyanazt mint eddig. Vicces, hogy ha átmegyek hozzá vagy ő hozzám akkor normális, rendes vagy ha elmegyünk máshova de az iskolában nem nagyon. Ne gondoljatok durva dolgokra. Más barátjaival is ezt teszi, és ők is vele. Lehet, csak én reagálom túl a dolgot, mivel érzékenyebb vagyok. Remélem értettetek, várok a válaszokat!
2009. jan. 29. 18:47
 1/2 yuda ***** válasza:
100%
A gyerekek azzal szórakoznak akiknél látják az érzelmeket,látják,hogy bosszant a dolog-úgy tudod elvenni az élét,hogy velük nevetsz -akár magadon is és nem mutatod ki,mennyire zavar.Ez a titok!
2009. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia,szerintem tényleg csak poénból csinálja,talán meg kell őt szoknod,hisz ilyen.Rólam is sokszor mondják ezt,de nem tudok ezen változtatni,és nem is akarok,mert attól független milyen vagyok,tudok komoly is lenni.Nagyon közeli barátod?Vagy mért zavar ennyire? Oké hogy érzékeny vagy de szerintem ne vedd ennyire komolyan.Ő ilyen,fogadd el és inkább te is poénkodj vele. Üdv
2009. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!