Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki utálja a Facebook-ot?

Ki utálja a Facebook-ot?

Figyelt kérdés
vagy csak nem szereti
2011. jan. 9. 08:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, de nem is utálom, mert nem vagyok fent. Folyton nyaggatnak, hogy csináljak, de nem akarok még egy ismerősgyűjtő regisztrációt.

16/l

2011. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
én szimplán leszarom:D
2011. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
az ötödik válaszolót kb 10X fejre ejtették ilyet írt : "aki nincs fenn fészbukon, az nem ember" azé ez már nagyon gáz azért mert valakinek van jobb dolga minthogy azon a szánalmas "divatos" szaron legyen. kis idő múlva már úgyse lessz divat
2011. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Látom páran már a kérdést sem fogták fel Ki utálja? Erre persze hogy az a válasz hogy 'Én imádom'. Na pont az ilyenek miatt olyan az az oldal amilyen kb m.o. összes hülye p**csája és hülye állata ott van, de hát nagy az isten állat kertje. És divat hülyének lenni amúgy is.
2011. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

hát én rajta vagyok, de töröltetem magam. idegesítenek a hp osztálytársaim, na meg ezek a nemkutya.hu vagy azpara.blog.hu na ezektől kivagyok, hogy ki jobb, meg ki nem.

amin még kiakadtam! : minden második 8-10 évesnek VAN FACEBOOKJA! hát ez már egy kicsit tényleg durva!

szánalmas mindenki aki ezt írja: "féjszbúúúkon, aki nincs fent az nem ember" vagy "imádom a fééjszbúúkoot" vagy "nem tudnék féészbúúk nélkül élni"


ezek a szimplán untató, hülye, semmirekellő, nagy szar emberek, már ne is haragudjatok. a másik meg, annyi hír volt arról, hogy egy csomó embernek feltörték a facebook-ját, de nekem semmi adat nincs kint, amiből az emberek rájöhetnének erre.

én csak chatelésre használom, mert sok barátnőmnek nincs msn-je. de hamarosan volt-nincs facebook profilom.


szóval drága facebook-imádók! nézzetek egy kicsit magatokba! tanulni kéne, nem? minthogy minden szünetben a telefonon lógjatok, facebookozzatok. nem gondoljátok?

nálunk, ha valaki nem tud valamit a tanár egyből rájön, hogy egész nap a facebook-on lógott, és megkérdezi a gyerektől: "tanulni kéne, nem egész nap a facebook előtt ülni és minden sz*rt lájkolni, nem?"

gondolkodjatok el ezen...

14/L

2011. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem szeretem...nem tudom mi benne az élvezet! Kipróbáltam,hogy egy hétig ott lógtam...hát semmi,mondhatom ! Nem tudom mit lehet benne szeretni :S
2011. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!