Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen lusták meg unalmas...

Miért ilyen lusták meg unalmasak a mai lányok? Vagy régen is ez volt?

Figyelt kérdés

komolyan ha körbenézek akkor a pasik közül majdnem mindenki sportol valamit, meg van hobbija, a lányok meg állandóan facebookoznak meg plázáznak meg diszkóba járnak. jó a pasik is néha elmennek kocsmába, de velük legalább lehet beszélgetni nem mindig ez a vigyori a pofádba hátad mögött köpök stílus meg mindenkit beszéljünk ki... ha meg nem ilyen akkor stréber mert egész nap otthon ül a könyvek meg a tv előtt :(

komolyan már lassan megértem azokat a pasikat akik azt mondják hogy a csajok csak egy éjszakára valók....


2011. aug. 19. 13:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%

Az eddigi barátnőim közül összesen egynek voltak hobbijai, a többiek mind tőlem várták, hogy szórakoztassam őket, mert különben unatkoznak... Persze beszélgetni se volt miről, mert teljesen ingerszegények voltak, várták hogy magyarázzak, közben mosolyogtak és bólogattak bután. Úgyhogy az ilyen jellegű kapcsolataim nem is tartottak sokáig.


Most mindjárt jön egy megmondóember, hogy piszok disznó vagyok meg általánosítás blabla, de attól még ez az igazság.

2011. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%
egyetértek
2011. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon unalmas vagy.


Jó neked.Én ha körülnézek,mindenfelé sört böfögő,tévét bambán bámuló,hasig kigombolt inges férfiakat látok.

Vagy otthon a fotelből bámulják a meccset vagy a kocsmában csordástul bámulják a meccset.Ez a két opció létezik.


Én pedig,sajnálom,hogy nem tetszik,de inkább otthon 'stréberkedek'a könyvek előtt,mert semmi kedvem ahhoz,hogy később egy ilyen beszűkült gondolkodású sört böfögő óriáscsecsemő tartson el és mindezt még a szememre is vesse.


És az ilyen férfi még egy éjszakára sem való.

2011. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Az sem mindegy, hány éves korosztályra gondolsz. A stréberes megnyilvánulásból ítélve gondolom a fiatalabb korosztályhoz tartozol. De attól még, hogy valaki szeret tanulni, nem lesz rossz arc, nekem pl., ha lehet ezt ennek nevezni, a nyelvtanulás a hobbim. De egyébként gimiben volt sok barátnőm, akik hivatásszerűen sportoltak, táncoltak, és volt sok fiú ismerősöm, aki egész nap a gép előtt kockult. Ez megint csak általánosítás. A 14 éves hugom pl. állandóan pörög, színjátszókörbe jár, sportol, táncol, mégsem figyelt még rá fel egy fiú sem, mert nem az a tipikus csinibaba. Na most akkor milyen igazságtalan is ez a világ. :)
2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanakkor az első mondott egy fontos szót, az ingerszegénységet. De ez mindkét nemnél jellemző. Akinek kevesebb élménye van, vagy ritkábban, vagy kevésbé intenzívek, azok nehezen nyilvánulnak meg. Akik találnak valami hobbit, amit tényleg élveznek, leköti őket, azok úgy vettem észre, hogy sokkal szabadabban meg tudnak nyilvánulni.

Hogy a kérdező épp lányokból talált ilyet, az egy dolog, gyanítom fiúból nem is keresett. :P

2011. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%
Mert nem érdekli őket semmi. Az ősök tudják biztosítani az internetet, meg finanszírozni a vásárlásaikat, és ez nekik elég.
2011. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nevetséges általánosítás.. És ha szabad kérdeznem te mit csinálsz, hogy érdekes mód, csak facebookozó, plázázó, diszkóba járó lányokat ismersz? Ha lenne valami hobbid, talán találkoznál hozzád hasonló érdeklődésű emberrekkel és nem látnád ilyen egyoldalúan a világot. De ebből az jön le, hogy te is ugyanolyan ingerszegény leányka vagy, mint akiket lesajnálsz.
2011. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%
igazad van kérdező
2011. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Csak annyira lusták és unalmasak,mint a mai fiúk.
2011. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%

Hülye b*zi! Mit gondolsz magadról? Te vagy a világ ura? Majd akkor dícsérd ennyire a fiúkat, ha nem látom az összeset a diszkóban részegen. Otthon ülnek a gép előtt, unalmas kockák. A lányok sportolnak, reggel fél hatkor kelek, és kimegyek futni, mert később meleg van, egészségesen étkezek, nem vagyok beképzlet plázap*csa, de rólad aztán megvan a véleményem.

RáadásuL: a pasik is elmennek kocsmába néha: akkora marhaság, az összes fiú folyton a kocsmába jár, és holtrészegen jönnek haza. És tessék: MOndd, hogy általánosítottam, de először olvasd el a kérdésed.

2011. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!