Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szombat éjjel leszúrtak 3...

Szombat éjjel leszúrtak 3 fiatal lányt. Szülők ezek után meritek engedni a gyermekeiteket bulizni?

Figyelt kérdés
[link] 3 lány meghalt, és kitudja még hány sebesült és sérült van. borzasztó :(
2011. jan. 16. 01:29
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
A hvg.hu kérdésére a rendőrség fél háromkor elmondta: nem történt késelés, az áldozatok a tömegpánik következtében hunytak el.
2011. jan. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
:(
2011. jan. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Noise night life.. én és a barátom elakartunk menni,de még jó, hogy nem mentünk.

Viszont nagyon sok barátom ott van, és itt sírok tehetetlenül, hogy mi van velük.

2011. jan. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

bemásolom:

Három fiatal lány vesztette életét szombat éjjel a fővárosi Nyugati tér egyik szórakozóhelyén, a West Balkánban. Az MTI szemtanúkra hivatkozva azt közölte: tömegverekedés tört ki, majd megkéseltek több lányt, a pánikban pedig többeket eltapostak, sok a sérült....

2011. jan. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Bájos, ahogy kendőzik a dolgot. Azért az áldozatokon csak látják a sebeket... Ha valakit agyontaposnak, azon nem lesznek késsel szúrt sebek.
2011. jan. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
várjuk már meg a nappalt... most éjjel már úgyse fog megbízhatóan kiderülni, mi történt, mindenki összevissza beszél...
2011. jan. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
60%

Na, hát engem épp ezért nem érdekel különösebben, mert amíg nem tudunk biztos információkat addig felesleges elájulni, hogy úristen, úristen...

A cigányokkal nekem is van problémám, de azt nem tudom, honnan indult ki megint a cigányozás. Nem biztos, hogy cigányok voltak az elkövetők!

Én majd szerintem megnézem valamikor a híradót, szerintem ma este (vasárnap) is benne lesz, és addigra már kicsit utánajárnak.

2011. jan. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

áttekintettem minden létező hírforrást (szemtanúkat is) és meg kell hogy mondjam, nagyon valószínű a késelés

túl sok minden utal rá

Hiába a média közlés, azért a szemtanúnak jobban hiszek!

2011. jan. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
0%

Jellemző, rögtön a cigányozás... Nem volt késelés, pánik tört ki!!! West Balkán egyébként sem romák által kedvelt hely.


Részletek (már amennyit tudni lehet): [link]

2011. jan. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

"A sajtóügyeletes közölte, kizárható, hogy késelés vagy verekedés okozta volna a három lány halálát."


Ennek melyik része nem egyértelmű?

2011. jan. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!