Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha kitették egy ciki képem...

Ha kitették egy ciki képem egy oldalra avval mit tok kezdeni? :S

Figyelt kérdés

Az exem bosszuból bekülte egy elég gáz képemet egy oldalra és kiis tették :S Csak hülyéskedtünk eccer részegen, csináltunk képet én meg még régen átküldtem neki az a k.... meg most beküldte :S És most avval szivat mindenki! Hogy lehetne leszedetni onnan? :( Emailt írni felesleges nekik sose szednek le semmit... A szüleim nem láthatják meg mert kinyirnak :S:S Help pls!!!

16/F


2011. jan. 16. 20:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ha tényleg írsz levelet, legalább valami helyesírás- ellenőrzőt használj, mert az ilyen szavakkal, mint tom, meik, mien, vok, avval, megmutathattya senki nem fogja kultiválni (oké, tudom, sietség, meg miegymás...) Ha viszont én lennék egy ilyen oldalnak a szerkesztője, értékelném azt, h megválasztod a helyes stílust, és nincs teli az e-mail hibákkal.
2011. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Vki nem tudna segiteni nem csak beszólogatni? :S
2011. jan. 16. 21:37
 23/29 A kérdező kommentje:
21:37 köszi írok nekik majd egy mailt rem nem teszik ki azt is :/
2011. jan. 16. 21:38
 24/29 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 21:34

:D Nem paráznék, mert nem csinálnak rólam ilyen képet.

Melyik az, ahol együtt fürdik két srác? :P

2011. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Bázzeg, én voltam az első (és nagyjából egyetlen), aki segített, és ez sem bunkóságból ment, hanem jótanácsként. De tudod mit, dugd fel!
2011. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
21.38 vagyok, bocs, visszavonom, azt hittem, az a komment nekem jött...
2011. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
89% bocs azt nem neked írtam :D
2011. jan. 16. 21:39
 28/29 A kérdező kommentje:
Na írtam nekik... naon jó lenne ha leszednék :S
2011. jan. 16. 22:35
 29/29 Utasinformátor ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni engem, de nem érdekel, akkor is offolni fogok!


15-16 évesen miért kell berúgni? Annál szánalmasabb nincsen, mint ha valaki részeg. Én 26 éves férfiként sosem voltam még részeg és nem is leszek, az ziher. Pedig én is járok szórakozni és jól is érzem magam. Most szépen kaptál egy pofont az élettől kisapám, az emberek g*cik egymással, ezt egy életre jegyezd meg!

2011. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!