Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha kitették egy ciki képem...

Ha kitették egy ciki képem egy oldalra avval mit tok kezdeni? :S

Figyelt kérdés

Az exem bosszuból bekülte egy elég gáz képemet egy oldalra és kiis tették :S Csak hülyéskedtünk eccer részegen, csináltunk képet én meg még régen átküldtem neki az a k.... meg most beküldte :S És most avval szivat mindenki! Hogy lehetne leszedetni onnan? :( Emailt írni felesleges nekik sose szednek le semmit... A szüleim nem láthatják meg mert kinyirnak :S:S Help pls!!!

16/F


2011. jan. 16. 20:45
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem ma került ki de nem rég :/ Linket meg nem adok!!! A szüleim meg tényleg megölnek mert az van rajta h egy haverommal hát egy kicsit b*zis dolgot csinálunk :P Semmi durva meg csak hülyültünk de ha a szüleim meglátják :/:/


Am kösz, a tanárok eddig eszembe se jutottak... elég h mindenki rám ír msnen és evvel szivat... :/

2011. jan. 16. 21:13
 12/29 A kérdező kommentje:

"ha 16 évesen már részegen hülyéskedsz, és annyi eszed van, hogy gáz képeket engedsz magadról csinálni"


jajj mert te sose cisnáltál semmi hülyeséget ugye?!?

2011. jan. 16. 21:14
 13/29 anonim ***** válasza:
:D Ez volt az? [link]
2011. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
az előző linkben a * helyére u-t kell írni, csak máshogy nem engedte elküldeni....
2011. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
nem de nem mondom meg meik volt vagy hol!!! elég h 65237 tudja. nem mind1 meik volt?
2011. jan. 16. 21:20
 16/29 A kérdező kommentje:
65237 ember*
2011. jan. 16. 21:21
 17/29 anonim ***** válasza:

Jólvan, nyugi, csak én tök jót mulattam azon a képen. Egy próbát megér, h írsz egy levelet az adott oldalnak, de nem asztalborogatós, hőzöngős, miaf.sztképzelsz stílusban, hanem normálisan, a kérem és a köszönöm szavak segítségével, lehetőleg jó helyesírással.

Másrészt ugyan nem ismerem a szüleidet, de gondolj bele, h mennyi az esélye annak, h látják ezt a képet?! Szerintem kb semmi, mert ők maguktól nem valószínű, h látják az oldalt. Ha pedig nem használnak közösségi oldalakat, mások sem nagyon juttatják el a kép linkjét. Szóval nyuuugiii...

2011. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

:D Hát letöröm a lelkesedésed, én is nézem ezeket az oldalakat, mert egyrészt jókat röhögök, másrészt nem szeretném rajta egyszer is látni a gyerekem. Lehet, hogy csak a kölykök írnak oda, meg regelnek, de sokan nézik. Az biztos, hogy minimum egy kedves kolléga közli a szüleiddel, mi szépet láttak. :D

35/N


Ui: ebben a stílusban írhatnál nekik egy levelet.

Csak a végén esett le (amikor írtad, hogy b.zis dolgot csináltok), hogy nem egy tinilány nyivákol, hanem egy kisfiú. XD Értékelnék, jól mutatna a kép mellett.

2011. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Hát maguktól biztos h nem találnák meg de vki megmutathattya nekik :S


Hát megpróbálhatok írni egy levelet nekik de úgy tom soha nem szoktak leszedni semmit :S de hátha

2011. jan. 16. 21:32
 20/29 A kérdező kommentje:
21:31 kösz de nem nyivákolok pfff... csak parázok :P te is paráznál!
2011. jan. 16. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!