Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ember attól érzi magát...

Egy ember attól érzi magát gyengének, mert gyenge, vagy attól lesz gyenge, hogy gyengének érzi magát?

Figyelt kérdés
Egy kis délutáni filozófia.
2011. jan. 17. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyengeségen mit értesz? Testileg, vagy jellemben gyenge valaki?
2011. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

attól lesz gyenge, mert annak képzeli magát...minden olyan amilyennek gondoljuk, hisszük...minden a tudatunktól függ. persze nyilván nehéz változni egyik pillanatról a másikra, de megoldható gyakorlással és türelemmel. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Van aki tényleg gyenge és annak is érzi magát, de van, aki amúgy nem az, csak a rossz tapasztalatok és az irreális félelmei "nyomják el".

Abszolut egyénfüggő

2011. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mentálisan értem.
2011. jan. 17. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor méginkább fenntartom, amit írtam.
2011. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek a többiekkel. Aki gyengének érzi magát, az abban a pillanatban gyenge is ténylegesen, viszont ez lehet átmeneti állapot is, és csak rajtunk múlik, hogy változtatunk-e rajta. Amúgy az életben rengeteg ilyen harcot vivunk.
2011. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak magamból tudok kiindulni... van hogy gyengének érzem magam, de ezzel nem törődök, igyekszem elfoglalni magam, és minden nap jobb hangulattal, erősebben kelni! Ha leülök és gondolkodok, akkor szabályosan az őrületbe kergetem magam, és már kedvem sincs felkotorni magam a padlóról... Szóval amondó vagyok, az ember érezheti magát úgy is gyengének, hogy tudatában van annak, hogy ezellen csak is ő tehet, pihenéssel, a problémák kiküszöbölésével, vagy bármivel... és az ember érezheti magát úgy is gyengének, hogy pillanatnyilag feladja a harcot, és azt mondja nem érdekli senki és semmi, elmerül a problémáiban és ezáltal csak még inkább gyenge lesz!
2011. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!