Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vendégségben, ha Wc-re kell...

Vendégségben, ha Wc-re kell mennetek ráültök a wc-re? És ha buliban vagytok?

Figyelt kérdés

És ha hazamentek akkor utána mindjárt elmentek zuhanyozni? Vagy nemzavar titeket, hogy koszosak vagytok a wc-től ha ráültetek vendégségben? Zavar ha mások belefekszenek az ágyatokba ruhástól? utána mostok ágyneműt? ha ráülök valakinél a wcre és utána otthon is akkor a wc is piszkos, baktériumos lesz? És utána belefeküdhetek az ágyba? Mert akkor oda is beviszem a bacikat nem?És ha ráültök valahol a wc-n és felhúzzátok a nadrágotokat akkor a nadrágotok is koszos lesz, és utána ha hazamentek és ráültök a wc-re az is koszos lesz, nem?

Foglalkoztok ezzel egyáltalán?


2011. jan. 29. 20:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ebben a percben is sz.ros kézzel fogdosom a billentyűzetet,mivel kb. egy hónapja a hatodik szomszédban voltam wc-n,ahol nem volt wc papír.SŐT azóta nem fürödtem,nem mostam édes drága kicsi csillagom.Ruhát se váltottam már egy jó ideje.
2011. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: idegen helyen nem ülsz le a wc-re, nem nyúlsz hozzá semmihez. Otthonra meg veszel egy rahedli kilincset, szőnyeget és wc-deszkát, és ha valaki hozzáér valamelyikhez, azonnal lecseréled újra. Hogy mit csinálnék, ha piszkos cipőt kellene lezuhanyoznom? Természetesen azonnal szétveretném a fürdőszobát!:P


Ennyire beszarinak nem kell lenni, immunrendszere is van az embernek.

2011. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, ne felejtsd el a pasid farkát neomagnolos vízben kiáztatni szex előtt!
2011. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Barátoknál, akikről tudom milyenek, ráülök. Ha nem nagyon ismerem őket és nem tűnnek vmi tisztának, nem.

Buliban, plázában, étteremben, kocsmában, suliban, egyéb helyeken nem ülök rá.

A koliban ha kakiltam akkor wcpapírból fészket raktam magamnak.

Otthon minden este zuhanyozok, ha vkinél voltam akinél pisiltem és hazaérek nem zuhizok rögtön, csak este.


Ha valaki az ágyamba fekszik ruhástól annak lerúgom a veséjét. Emiatt is ha felkelek beágyazok, ágyneműtartó, vagy összehajtogatom és leterítem - több helyen lakok.

Ha mégis vmi miatt koszos lesz, akkor újat húzok.

A barátom kezdetben hajlamos volt kinti ruhában befetrengeni meg fürdés nélkül lefeküdni, de megneveltem :D


Túl gyakran nincs, hogy másnál wczek utána itthon, meg amúgy is takarítjuk, a bacik úgyis termelődnek itthon is.


Ha szarba lépek - mondjuk a sárral is így van - először még az ajtóban letörlöm vizes szivaccsal, külön szivacsok vannak különböző cipőpiszkokra, amúgy én a csapba szoktam belemosni.

2011. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
És utána nem törlitek le a wc deszkát?
2011. jan. 29. 20:26
 16/30 anonim ***** válasza:
én soha nem ülörá, sem a suliban,sem a plázákban, sehol.Ha vki nálam egymegy wécére,utána lefertőtlenítem.
2011. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

És ez nem lehet, hogy mániákus depresszió?? :)


Amúgy mindenhol van baci: az íroasztalodon több, mint a wc-ben...

2011. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
családnál, barátoknál szoktam ráülni a wc-re máshol nem. nem szoktam magam előtt, se után letörölni. itthon se. sőt, mondok jobbat, van hogy a kutya felmegy az ágyba, és cicával alszok. és?! sose lettem beteg emiatt, kérlek, ha otthon ilyen vagy, a buszon akkor meg ne fogd a kapaszkodót mert valaki épp tüsszentett a kezébe és megfogta előtted a kapaszkodót, utána te meg belenyúlsz, jaj... komolyan, minek kell ennyire mániákusnak lenni?...
2011. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nagy-nagy vigyor miközben a problémádat olvasom... :-) Tisztára aranyos, ahogy megfogalmaztad! :-)


99%-ban sehol nem ülök rá a wc-re! Még itthon sem, mert többen vagyunk, és honnan tudjam, hogy előttem ki mit művelt ott, pfúj.

Kivételek:

Itthon csak akkor ülök rá, miután takarítottam és tudom, hogy előttem nem ült rajta senki.

Szintén itthon, fürdés előtt, ha már nem húzom magamra addig a gatyót.

Illetve egyszer laktam egyedül pár hetet külföldön, egyedül egy kis lakásban. No ott kifejezetten szerettem olvasgatni a wc-n ülve, amin csak én trónoltam! :-)


Amúgy edzettek már az izmaim... :D


Jááááájjj :) Olvasom a további kérdéseidet... Hát tünemény vagy! De tényleg! Kérdezz még ilyeneket, fülig ér a szám. A Fábry viccein nem röhögök ennyit! :D

2011. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Igaz viccesnek tűnik a kérdésfeltevésed, de ha belegondolunk nem hülyeség, és nem biztos, hogy tisztaságmániásabb lennél, mint bármelyikőnk.

Hiszen aki nem ül rá, az is azért teszi, mert óckodik a baciktól.


De mi van azokkal, akik KÉNYTELENEK RÁÜLNI? Pl mert öregek és betegek, vagy mozgássérültek. De a kisgyerekek is ráülnek, mert ők még nem olyan magasak, hogy másképp oldják meg, ha nincs gyerekwc... Szóval vannak kényszerwcreülők.


Németországban egy gazdag családnál láttam erre egy tuti módszert. Minden családtagnak külön fürdőszobája volt wc-vel együtt, a szobájuk mellett. És a bejáratnál volt egy vendégklotyó mosdóval. (Puccos egy ház volt, na ilyenem sose lesz, de azóta álmodok én is saját bejáratú fürdőszobáról!...:-))

2011. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!