Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vendégségben, ha Wc-re kell...

Vendégségben, ha Wc-re kell mennetek ráültök a wc-re? És ha buliban vagytok?

Figyelt kérdés

És ha hazamentek akkor utána mindjárt elmentek zuhanyozni? Vagy nemzavar titeket, hogy koszosak vagytok a wc-től ha ráültetek vendégségben? Zavar ha mások belefekszenek az ágyatokba ruhástól? utána mostok ágyneműt? ha ráülök valakinél a wcre és utána otthon is akkor a wc is piszkos, baktériumos lesz? És utána belefeküdhetek az ágyba? Mert akkor oda is beviszem a bacikat nem?És ha ráültök valahol a wc-n és felhúzzátok a nadrágotokat akkor a nadrágotok is koszos lesz, és utána ha hazamentek és ráültök a wc-re az is koszos lesz, nem?

Foglalkoztok ezzel egyáltalán?


2011. jan. 29. 20:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Németországban autópályák mellett (meg máshol is) van körbemenő öntisztító ülőke.

Lehet kapni direkt ülőkeformájú rárakható papírt.


Mondjuk engem az jobban taszít, amikor a hátsó kifolyású wcnél felcsap a víz, itthon is mindig tele kell dobálnom wcpapírral, de még így is ugrálok ha kiesett belőlem a "darab".

2011. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Előző! :-D

Én is ugrálok, de pszt! :-D

2011. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Facebookon még csoportok is alakultak eköré :)


[link]

[link]

2011. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Kerdezo, neked tuti, nincs gyereked, ugye? Mert akkor tudnad, hogy a kakis-pisis dolog mindennapi dolog tud lenni es azert ennyire nem szabadna felni a "baciktol"...ha minden ilyen utan egybol rohannank zuhanyozni, mar reg lesuroltuk volna magunkrol a bort arrol nem beszelve, hogy naponta epithetnenk az uj WC-t es zuhanyzot, hogy nehogy olyat hasznaljunk, amit mas hasznalt.
2011. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nekem Monk jutott eszembe, és vele együtt ez a dal:


http://www.youtube.com/watch?v=BhKlBH2_dVY

2011. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Vendégségben ráülök. Nyilvános helyeken nem, vagy esetleg tlepakolom vécépapírral a peremét.

Nem zavar, ha valaki belefekszik az ágyneműmbe úgy, hogy ruha van rajta; de ha zavarna, sem mosnám ki egyből.

De állítom: azzal, hogy megfogod a buszon a korlátot, több bacit kapsz el, mintha végigsimítanád a klotyót.

2011. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Vendégségben, vagyis barátoknál, rokonoknál ráülök. Sőt, a koliban is, mert minden reggel letisztítják. Amúgy meg pont akkor lehet elkapni a fertőzéseket, ha teljesen steril környezetben élsz.

Vonaton, nyilvános wc-kben nem ülök csak úgy, hanem fészket rakok, sőt, vonaton szokott lenni olyan papír ülőke is. (csak sokan azt is reterátpapírnak használják)


Ruhában az ágyba? Úgy hajítanám, hogy a lába sem érné a földet. Egyrészt az ágyneműnek nappal van helye, az ágyneműtartóban. Én arra is csúnyán nézek, aki cipővel betopog, nem veszi le az előszobában. (pedig még otthon lakok, nincs saját lakásom)

DE az ágyneműt amúgy is jó mosni kéthetente. ... Volt egy szobatársam, aki félévig nem mosta ki az ágyneműjét, közben meg ő papolt nekem arról, hogy rendetlenség van a szobában. (lehet, de legalább nem esz meg a kosz)

2011. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ráülni csak itthon,anyáméknál,pároméknál meg nagyiméknál.


Ha hazaérek nem kezdek el zuhanyozni,előbb leöltözök,pakolászok,háziállatot etetek,vagyok.

Este zuhany

Ágyamba csak én és párom fekszünk,és kész...és nem ellenőrzöm,hogy tényleg minden testrészét megmosta-e,csak ugy feküdhet az ágyba:D


Vannak tengerimalacaink...be szoktuk őket hozni az ágyba...és igen,idekakilnak (felporszivózom utána a plédről)

naés?


kérdező: voltál te más férfival/nővel? gyerekd gondolom nincs,akkor nem kérdeznél ilyet


nem irigylem a leendő párodat,ez már beteges

2011. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
,,A billentyűzeten több baktérium van mint a wc ülőkén! De ki nem szarja le?" :D
2011. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Vendégségben ráülök, idegen helyen nem.

Bár pont a napokban volt olyan súlyos hasmenésem, hogy ráültem az orvosnál meg az iskolában is. Máskor nyilván nem tenném, de nem okozott lelki törést.

2011. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!