Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lány létemre férfias, csúnya...

Lány létemre férfias, csúnya szavakat használok. Hogyan tudnék leszokni róla?

Figyelt kérdés
Remélem jó a kategória... ezzel nem azt akarom mondani, hogy a férfiak csúnyán beszélnek, hanem olyanokat mondok elég gyakran! mint pl.: f*szomba bele, a t*köm. Csak úgy ragadnak rám, vagy nem tudom...Aki bunkózni akar, nem érdekel, biztos lesznek kedves válaszolók is:D
2011. júl. 27. 11:59
 1/6 anonim válasza:
A rosszat hamar el lehet tanulni.Néha kicsúszik az ember száján legyen az nő vagy férfi.Amondó vagyok,hogy egy kis odafigyeléssel lelehet szokni a csúnya szavakról,persze mielőtt kimondasz valamit,gondolkodj.
2011. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát velem is hasonló a helyzet kis korom óta fiukkal nevelkedtem, de én a munka helyem miatt hagytam abba ezt a beszédet de sajnos most is van hogy becsúszik 1-2 gondolkodok mielött kinyitom a számat :D
2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a szituba voltam. Lány vagyok és én is ilyeneket káromkodtam. "nem megyek mert lefagynak a t*keim" LOOOOLL De egy hét nem facebook és máris leszoktam róla :D Le tudsz te is ha nagyon akarod akkor menni fog!
2012. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenekelőtt önfegyelemmel. Értelmes barátaidat kérd meg, hogy szóljanak rád (csak úgy kedvesen), ha ilyen szavakat használsz. De az eredmény elsősorban a saját odafigyelésedtől függ.

Például végiggondolhatod, milyen helyzetekben mit szoktál mondani. Miért pont azt. Vagy csak ahogy adódik? Aztán próbálj meg a helyzetekre előregyártott szövegpaneleket kitalálni. Amik frappánsak. Aztán gyakorold. (persze magadban).

2012. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 apollo sama válasza:
100%
Ipari ragasztó
2014. ápr. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krande válasza:
Használj szinonímákat, utalásokat. Pl "menj a fityfenébe" "egész nap csak a szaporodószervét vakarja" stb. Ahol meg pusztán a fokozásra használnád, ott használd az eredetit (pl a fszom tudja helyett elég a "nem tudom")
2017. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!