Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem ez a csaj?...

Miért ilyen velem ez a csaj? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy csaj osztálytársam, akivel elég viharos a kapcsolatom. Mindig mondja, hogy kedvel, szép vagyok, meg dicsér, aztán másik nap meg hozzám se szól, csak furán néz rám. Harmadik nap meg már bunkóskodik, pl. megdicsérem én is és így mondja, hogy ne mondjak neki semmi dicsérőt, meg ha többen beszélünk, rám se néz vagy ha rám néz, akkor úgy teszi, mintha meg akarna ölni. Utána meg már be is szól valamit, pl. most is tökre megsértődött valami olyan dolgon, amin mindenki röhögött volna, ő meg komolyan vette. Szóval a lényeg, hogy vagy istenít és mindenféle szép dolgot mond rám, vagy feltűnően bunkó. Miért van ez? Nagyon szar érzés..szeretnék vele jóban lenni, de nem tudom, mit kéne tennem. Ha kedves vagyok, az a baj, ha nem vagyok semmilyen, akkor az. Szerintetek?

17/L


2011. febr. 3. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy leszbi a csaj, és beléd van esve!
2011. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
rajtad kívül más lányok is szoktak menstruálni
2011. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem egyfolytában:D
2011. febr. 3. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz Te semmit rosszul. Ő a paraszt.
2011. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos valamit én is rosszul csinálok, különben nem lenne ilyen. Csak nem tudom, hogy mit tegyek..mindig én keresem őt, és akkor tökre örül neki, meg nagyon odavan, aztán utána ilyen izén bámul, mintha baja lenne velem vagy nem tudom. Megfagy a levegő, ha a közelben van.
2011. febr. 3. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem komplett.
2011. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Irigyel téged valamiért.

Csodál, de haragszik, amiért ő nem olyan, mint te.

2011. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!