Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miből van ezeknek a tiniknek...

Miből van ezeknek a tiniknek ennyi pénzük? Rendesen ledöbbentem.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy bevásárló központban, előttem 6 tizenéves 48.000.-ft ot fizetett a legdrágább italokért.Volt abban minden, metaxa, jager, unikum, tequila, martini.A pénztáros korrekt volt kérte a személyit, de csak egy töltötte be a 18. életévét, így az fizetett.Szerintetek?
2011. febr. 5. 14:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Fejenként 8 ezer nem olyan nagy pénz szerintem... Az is lehet, hogy 20 emberre vásároltak.
2011. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Apuci-anyuci pénzeli a kölyköt, hogy ne kelljen vele foglalkozni.
2011. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
ejha :D 48? Én is "tini"nek tartom magam, de azért ennyi pénzem nincs... hát a szüleik biztos jó gazdagok
2011. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a tiniknek nincs pénze, a szüleiknek van. Elég, ha egy csapatból az egyik kap sok zsebpénzt a figyelem hiányának kompenzálására és kész, mehet a buli a legdrágább italokkal.
2011. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
anyuci apuci biztosan jólkeres
2011. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves vagyok és minden péntek délután-szombat-vasárnap dolgozok.

Így minden átlagos hónapban kapok 45 ezret.

De amúgy sok olyan ismerősöm van, aki nem dolgozik, és mégis mindig költenek. Ezeket én sem tudom.

2011. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
tényeleg nagyon durva.
2011. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%

1. Nem lehet tudni, hogy mindig ilyen drága és ilyen mennyiségű piát vesznek-e, vagy csak valami különleges alkalomról volt szó (pl. valakinek a szülinapja), amire azért összespóroltak több pénzt.

2. Abban sem lennék biztos, hogy ez a piakészlet hatuknak volt, lehet, hogy többen adtak bele, csak ők mentek el megvenni. Úgy már nem annyira sok.

3. Az is lehet, hogy gazdagok a szüleik, és sok a zsebpénzük, csak nem azt mondják, hogy piára költik.


Más variációt nem tudok. Ja de, diákmunka + zsebpénz, az máris több, mintha csak zsebpénzből vásárolnának.

2011. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
44%
Én is tini vagyok,van olyan alkalom amikor ruha boltban 45 ezret hagyok ott,a szüleim adják,de aki megteheti miért ne költhetné?
2011. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
32%
Nem olyan sok ez szerintem-fejenként 8 ezer,és gondolom ez egy különleges alkalomra lesz nem minden héten csinálják.Nekem pl. a havi zsebpénzem 30 ezer,ebből 8 ezer egy alkalomra akkor belefér.De gondolom lehet hogy már több ideje gyűjtöttek és nem csak ők 6-an.
2011. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!