Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani a...

Hogyan lehetne megoldani a roma kérdést? Meddig fogjuk tűrni amit művelnek velünk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 19:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
A szerbek nem jönnek be, csak pletyka volt!
2009. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz itt soha semmi változás. A cigányok akkora és olyan jól befolyásolható választó erők, hogy nem fognak semmit tenni.
2009. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként engem nem zavar, ha lemagyaroznak külföldön, mert tényleg magyar vagyok. Nem is akarok a nyakukon élősködni, hanem a saját és a népem jólétén akarok dolgozni, ami a cigányságra nem teljesen igaz.
2009. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A roma kérdést úgy lehetne megoldani, hogy ha elég ember rájönne, hogy a jelenlegi neolib kapitalizmus egyre nagyobb szakadékot tép a szegények és a gazdagok közé, ráadásul úgy, hogy a társadalmunk természeti alapjait és a mi jövőnket. Amíg valaki azt hiszi, hogy neki is fog jutni ebből az anyagi gazdagságból, addig fenntartja ezt a mítoszt, miközben egyre többek lesznek szegények.

Háh, most hallottam egy előadást Hetesi Zsolttól, aki az olaj, földgáz, szén, urán készletek kapcsán mondta, hogy mind kritikusan fogyóban vannak, valszeg hamarosan háborúk lesznek és népvándorlások, akkor majd pompás etnikai háborúkat is lehet játszani. Mert változtatni nem akarunk szokásainkon... :(

2009. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Szerintem nekünk Magyaroknak(népnek) kellene összefognunk,ha nem is ellenük,de a kormány ellen.Ök rontották el és adtak nekik több jogot mint nekünk.Hiába dolgozol,adózól még sem tudsz tisztességesen megélni.Ezek a .... meg csak várják a segélyt(nem is keveset),lopnak,csalnak meg ölnek.
2009. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Cigányokat az EU is védi:S Én semmilyen segélyt nem adnék nekik, nemhogy extra jogokat, és ha valahova betörnek, engedélyezném, hogy mérlegelés nélkül lelőhessék őket a rendőrök
2009. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Csakis fegyverrel.
2009. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!