Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítélek el a rasszistákat...

Miért ítélek el a rasszistákat, nácikat?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék nem vagyok az, csak azon gondolkozom hogy miért csak a fehér embereket nácizzák le mikor minden etnikumnak ugyanúgy van egy kiközösítő "tábora".

Pl harlembe nem nagyon mehet be fehér ember mert valszeg nem jön ki élve. Az indiánok régen megskalpolták a fehér embereket. (Most nem az a lényeg hogy miért hanem azt akarom mondani ezzel is hogy mindenki a saját fajtáját, hazáját védi.)Az arabok sem tűrnek meg sok ideig, de hogy ne menjek messzire, ha bemész egy roma telepre ott sem ugranak a nyakadba a szeretettől, mert az ember alapból a saját fajtáját védi, nem?


Tehát az a kérdésem hogy a magyar embereket, akik mondjuk még csak nem is hungaristák, miért ítélik el a hazaszeretetük miatt? Más népek pontosan ugyanezt csinálják, vagy még durvábban.


Remélem e kérdés miatt nem tiltanak ki innen. :D


2011. febr. 10. 08:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Persze a németek is a saját fajtájukat védték. Ők voltak a nácik, de ha tegyük fel a feketék lennének olyan fölényben mint anno a németek, (pénzileg, fejlettségileg stb) akkor ők vajon nem próbálkoznának hasonló dolgokkal?


Ezzel csak azt akarom mondani hogy ha már van olyan fogalom hogy rasszizmus, az nem csak a fehér emberre vonatkozik. Szerintem.

2011. febr. 10. 08:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan úgy elítélem azokat is, akik más bőrszínűek, és és a bőrszínük alapján bántanak másokat. Nekem mindegy, milyen színű, az se izgat, ha nem szívesen közeledik más színű emberek felé, mert az ő dolga, de ha konkrétan ezért bánt másokat, azt elítélem.
2011. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a kisebbséghez (bármelyikhaz) tartozó rasszistákat nem tartják veszélyesnek (pedig azok), mivel kevesebben vannak (egyelőre).
2011. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert gyakran semmilyen tapasztalataik nincsen arról, ami az utálatuk tárgya. Pl. oké, hogy a cigányokat utálják, mert a zöme megérdemli, viszont a zöme utálja a négereket, viszont elenyésző százalék, aki egyáltalán látott élőben afrikai származásút. Csak utálni kell, mert mások is utálják.

Az meg a másik, hogy a nácik, rasszisták nagy része eszméletlen ostoba, birka módon ismételgeti azt, amit a többi divatnáci.

2011. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!