Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz 17 évesen együtt aludni...

Gáz 17 évesen együtt aludni egy legjobb baráttal?

Figyelt kérdés
És jól is esik mellette aludni meg dumálni :) Szerintetek van velem valami gond? :D Vagy szoktak ilyen korba?
2011. febr. 12. 17:05
 1/8 A kérdező kommentje:
17F
2011. febr. 12. 17:06
 2/8 anonim válasza:
0%
hát szerintem lányoknál még oké de fiúknál...:S(mármint ha nem muszály)
2011. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mi egy buli után haverok 4en aludtunk egy ágyba, és nem volt vele semmi gáz, jót nevettünk meg minden :)


ha lenne legjobb barátom (sajna nincs) akkor a "hé nemjössz át aludni?" simán elképzelhető lenne, nem gáz az egyáltalán :) kár, hogy nincs rá "emberem"

2011. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. - miért gáz egy legjobb baráttal aludni? filmet nézni, dumálni, elszívni egy jointot, vizipipázni egyet meg nevetni sokat... stb... sztem k*rvajó :D
2011. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neked gáz volt?


Ha nem, akkor mit érdekel mások véleménye?


De mondok jobbat: nekem a legjobb barátom egyszer az ölemben aludt, mert csak annyi hely volt, hogy egyikőnk éppen elfért fekve. Én meg ülve aludtam. Tudod, azért a barátod :)

2011. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 böiler ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=3E3THGN0tKQ


Csak ezt ne kezdjétek el dúdolni, és nem lesz gond...


17/F

2011. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést...miért lenne gáz együtt aludni a legjobb baráttal?? Akár csak vmilyen baráttal. Én múlt hétvégén egyik barátnőmnél aludtam, egy ágyban, előtte egyik barátomnál, ott is egy ágy volt...nem történt semmi más alváson kívűl. És mindkét helyen nagyon jót aludtam:-)

27L

2011. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi egy buli után úgy aludtunk el, hogy 2en voltunk lányok, és 2 fiú, de persze nagyon jó barátaim, és szerintem nem gáz. Aludt mindenki, nem csináltunk semmit, csak nevettünk, meg beszélgettünk kicsit,
2013. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!