Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A legjobb barátodnál/barátnődn...

A legjobb barátodnál/barátnődnél, haverodnál szoktál aludni?

Figyelt kérdés
És ez hogy jön? Te megkéred őt vagy ő ajánlja föl? És mit csináltok együtt?
2010. ápr. 6. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fiatalabb voltam, simán. v őajánlotta fel, v én h aludjon nálunk. Főleg olyankor mikor bulizni mentünk. Hugom barinője falun lakik, volt h az ő anyja kérte meg az anyunkat h hagy aludjon nálunk a kiscsaj, mert nemtudnak érte jönni...
2010. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor aludtam barátnőméknél. Tv-t néztünk, hülyéskedtünk, gépeztünk, mászkáltunk az utcában és táncoltunk meg fényképeztünk. Hát általában mindig az ajánlotta fel akinél aludtunk. Vagy akinek a szülei megengedték, nem voltak olyan fáradtak stb.
2010. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaja legjobb haverommal szoktunk. Ált csak hülyülünk dumálunk gépezünk ilyesmi. Vagy buli után is szoktunk attól függ hol bulizunk mert vagy én lakok közelebb vagy ő, aztán ha a másiknak nicns kedve hazamenni akk simán.

16/F

2010. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Régebben pár barátnőmnél. Neteztünk, játszottunk, elmentünk sétálni.. Beszélgettünk hajnalig, képeket csináltunk magunkról :-D Csupa olyat, amit délután is lehet.
2010. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En egyik baratnomekel szoktam aludni, mert abban a helysegben van az egyetem meg a konyvtar es van, hogy keso estig tanulunk nala es olyankor mar nincs erom hazavonatozni (ez altalaban csak vizsgak/beadandok elott van :) a legjobb fiu baratomnal meg olyankor alszom, amikor vasarnaponkent csinal ilyen "magyar bulit" , mert mas orszagban elunk,olyankor magyar filmeket nezunk meg olvasunk es olyankor ha kesore nyulik akkor mar nem megyek haza. A barataimmal olyan a kapcsolatunk, hogy nyugodtan megkerdezzuk, nem kell a meghivasra varni :D

Meg tesomeknal szeretek ottaludni, mert iszonyat jo kecojuk van :) meg masszazsos zuhanyzojuk :) de nala nem kell megkerni barmikor ottaludhatok :)


23 L

2010. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!