Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Lány-lány...

Mit mondjak neki? Lány-lány barátság. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőn akivel elbeszélgetek, elvagyok vele de semmi több, nem úgy mint ahogy a legjobb barátnőimmel akikkel sokszor vagyunk együtt, stb.

Viszont ő mindig hív engem hogy menjek vele ide-oda, állandóan rákérdez hogy mikor jöhet fel hozzám de én nem szeretnék vele elmenni meg semmi mert annyira nem áll közel hozzám. Szóval értitek.

És már kellemetlenül érzem magam hogy mindig kilábalok előle és nem tudom mit mondjak neki. Nem szeretném megbántani se mert arra nincs okom.

Szerintetek mit csináljak?:S


2011. febr. 13. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont azért csinálja, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.

Menj el vele egyszer valahova és meglátod milyen. Ha nem jöttök ki jól úgyis érezni fogja és többet nem hív. Vagy ha mégis hívna, akkor mondhatod neki, hogy "a barátnőim féltékenyek voltak mikor múltkor elmentem veled, nem akarok rossz pontot náluk mert már nagyon régi és jó a barátságunk, remélem megérted"

2011. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátnőim nem kedvelik, és egyébként évek óta ismerjük egymást. Fiatalabb is nálunk, de nem ez a baj hanem hogy nem nagyon érzem vele annyira jól magam, nem az én stílusom hogy hosszabb időre együtt legyek vele.
2011. febr. 13. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne baratkozhatnál össze vele?
2011. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát... de amúgy tényleg, miért nem akarsz barátozni vele? Olyan szörnyű, vagy mi?

De... a kérdésedre válaszolva.. nehéz helyzet, mert ha tényleg nem akarsz vele barátkozni... nem tudom, mit csinálj... de azért ő is fura. Hiszen ha engem valaki már huszadszor ráz le, akkor érzékelem vmilyen módon, hogy nem akar velem lenni, rosszul érzi magát a társaságomban, és akkor nem fogom magam ráerőszakolni, keresek más barátnőt. De ha ezt ő nem tudatosítja, akkor vhogy tudatnod kell vele. De ez nehéz, mert azt csak nem mondhatod neki, hogy: "Ó, bocsika, eléggé únszimpi vagy, azért nem akarok veled barátkozni. Légyszi ne hívogass, mert nekem már vannak saját LB-jeim :) Kösziiii..."

Nehéz helyzet... de ha ezek után is lerázod majd, előbb-utóbb megunja, és nem fog hívogatni többé. Csak ez lehet, hogy rosszul fogja érinteni... hát.. tégy legjobb belátásod szerint :)

2011. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van valami amiért egyszerűen nem tudok ennél közelebb kerülni hozzá, de őszintén megmondom hogy nem is szeretnék, nem érzem vele jól magam, ez van. :S
2011. febr. 13. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!