Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet így fiú és...

Szerintetek lehet így fiú és lány között igazi barátság?

Figyelt kérdés
A fiúnak tetszik a lány, de a lány azt szeretné ha csak barátok lennének.Azt viszont nagyon.
2011. márc. 10. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem , lehet tettetni de a fiúnak az elég destruktív barátság lenne
2011. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pont így vagyok most egy lánnyal...:S


És nem, nem lehetséges.

Barátságot adni olyankor, amikor többet kér az ember olyan, mint kenyér helyett követ....Egyszerűen nem megy.

Én nem tudnék a barátja lenni annak a lánynak, mert nem tudnám elviselni amikor mesél a pasijairól, meg azt sem alapból, hogy nem figyel és nem néz úgy rám. Ez van.

Szerintem egy ideig hanyagoljátok a barátságot is, és barátkozzatok akkor, ha a fiú részéről elszállt a lila köd, és már nem tekint úgy rád. (Én is ezt teszem most).

2011. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ilyen formában nem. Én így nem akarnék "barátkozni" egy lánnyal.

Viszont szerintem ha nem ezek a feltételek, akkor létezik.

2011. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Létezik,de nem ebben a helyzetben.
2011. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne???!
2011. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy én is azt mondom hogy létezhet, de ebben a helyzetben SEMMIKÉPP SEM!


(a többiek is olvassák el a teljes kérdést, nem általánosságban beszélünk, hanem erre az esetre kivetítve)

2011. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Legalábbis épp hormonokkal nem.
2011. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Létezik, de nagyon nagyon ritka. Nekem volt egy barátnőm. Nem éreztem iránta semmit és ő sem irántam, mondjuk ebben nem lehet sohasem biztos az ember, de szerelmes tuti nem volt belém. Az lehet, hogy testileg meg tudott volna kívánni, de az nem ugyan az. Viszont sokáig a legjobb barátjának tekintett és én is jó barátomként őt csak aztán a sors elválasztott minket egymástól. És itt ütközött ki, hogy annyira mégsem volt közeli barátom ,mert én neki nagyon hiányoztam és rengetegszer keresett én viszont nem kerestem őt soha és nem is nagyon hiányzott. Igaz az eszembe van, mert most is rá gondolom miközben ezeket a sorokat írom, de egyáltalán nem sajnálom, hogy nem beszéltem már vele rég óta...
2011. márc. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És, hogy csak a kérdésre is válaszoljak, a fiú sohasem fog másként tekinteni a lányra bármit is mond. Én általában ezt szoktam mondani a volt barátnőimnek enyhe hátsó szándék miatt. Viszont gáz, nemgáz eddig mindig bejött és a pajzán gondolat valóra vált...
2011. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne! Én éveken keresztűl jó barátságban voltam egy lánnyal, és nem történt semmi több. 9 éve házasodtunk össze...:)))
2011. márc. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!