Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiú és lány között lehet...

Fiú és lány között lehet barátság?

Figyelt kérdés

Hosszú az én történetem..

Előre kiváncsi vagyok, hogy mit válaszoltok a kérdésemre, és majd utána le írom a történetet is! :D


2011. febr. 23. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Vagy lehet, hogy létezik fiú-lány barátság, de akkor az nagyon-nagyon ritka... Szerintem! :)

2011. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én tudom bizonyítani, hogy van!
2011. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van bizony,sok.
2011. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet.Ugyanúgy,mint fiú és fiú,vagy lány és lány között.Legalábbis én az embert nézem,és nem azt,hogy éppen mi a neme.
2011. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ezzel én is így vagyok!

2011. febr. 23. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így gondoltam, hogy az embert nézem, és nem a nemet! :)

Van egy lány, akivel nagyon jóba voltam (vagyis most sem vagyunk rosszba sztem), és nem úgy tekintettem rá, mint lehetséges barátnőre/partnerre, hanem mint "egyszerű" barátra, mert nagyon kedvelem, szerettem volna, ha nagyon jó barátok leszünk. De csak barátok.

Aztán egy idő után mégis azon vettem magam észre, hogy azon kattog az agyam, hogy milyen jó lenne, ha esetleg összejönnénk...

Szóval szerintem előbb-utóbb az egyik fél, ha nem is mondja, de elgondolkozik azon, hogy mi lenne, ha... :)


De ez csak az én véleményem, lehet, hogy más másképp gondolkodik (sőt, biztos, nem vagyunk egyformák). :P


/F, első válaszoló/

2011. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, ha az egyik fél homoszexuális.


Az egyik ismerősöm persze esküdözött, hogy nem csak akkor. Nézzük csak meg őt, neki is az egyik legjobb barátja egy nála pár évvel fiatalabb fiú (lány ismerősömről van szó), és soha nem merülne fel bennük, hogy járhatnának.


Aztán megtudta, hogy dehogynem, a barátja homoszexuális.


Aztnán egyszer megkérdezte tőle, hogy tényleg soha nem is volt olyan, hogy esetleg egy lány iránt érzett valami szerelemfélét?


De, mondta a srác, eleinte azt hittem, hogy szerelmes vagyok beléd.


***


Én is nő vagyok, nekem az a tapasztalatom, hogy bár én nagyon szeretem az ellenkező neműek társaságát, de ha valakinek a társaságában igazán jól éreztem magam, eddig a végén mindig, mindig, mindig kiderült, hogy az illető igazából nem csak barátságban gondolkodott.


Ebben az a rossz, hogy hogyha elutasítom az illetőt, akkor általában a "barátság" is elpárolog.

Kár, hogy így van.

:((((

2011. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!