Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szinkitünő lányok! Ti nem...

Nem szinkitünő lányok! Ti nem kaptok idegrohamot mikor a barátnőtök elvan, hogy:jajj nem tanultam eggyest fogog kapni, utanna meg 2 5öst kap?

Figyelt kérdés
Engem a barátnőm már nagyon kikészit.Már rászóltam erre elvan,hogy:jajj hát....tanultam....de nem nagyon...Erre én.aha....látom.utánna meg kiakad rám,hogy rászóltam.Mit csináljak már VELE????
2011. febr. 13. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi,hogy az egészséghez tettem be....már nem figyeltem,mert kiaakadtam.... :D
2011. febr. 13. 19:58
 2/11 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon tudsz ennél többet tenni, ha ezek után nem változtat a stílusán, akkor nem kell vele foglalkozni. Ilyen emberek sajnos mindig lesznek, ez ellen nem tudsz tenni. Az ilyen emberekből később sem múlik ez az álszentség. Ebből lesz az, amikor majd mondja, hogy nincs pénze és utána beruház valami drágább termékbe...
2011. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Az én lányom is színkitünő, osztályelső. Inkább most aggódjon Ő ezen, mint én később, hogy hogy tartsam el, mert rossz tanuló volt és nem tud elhelyezkedni!
2011. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
első:hát igen...mindig lesznek ilyenek.De néha annyira idegesitő hallani a csipogását....:(másodiknak is igaza van...
2011. febr. 13. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Gimiben nálunk is ez volt. Bár én sem voltam rossz tanuló, de bnőm mindig mindenből jobb jegyet kapott.

Pl. matekból mindig jobb volt nálam, aztán végül is én írtam jobb érettségi:D

De mindkettőnket felvettek egyetemre (nem ugyanarra a szakra), úgyhogy most már nem kell egymáshoz hasonlítgatni magunkat:)

Szard le. Magaddal törődj:)

2011. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
okééé :D
2011. febr. 13. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én padtársam is ugyanezt csinálta, a tökö kivolt már az állandó nyavajgásával. De az a legrosszabb, hogy ő nem (mindig) álszenteskedésből mondta ezt, hanem iszonyú önbizalomhiányos volt. Még ha tanult is, kukán ült a dolgozata előtt, ha olyan kérdést kapott, amin egy kicsit is gondolkodni kellett volna. Ha nem ugrott be neki kapásból, akkor elkönyvelte, hogy ő ezt nem tudja, és nem is próbálkozott. Utána meg duzzogott, és legközelebb még reménytelenebbül állt hozzá. Aztán volt még az a dolga, hogy azt hitte, kövér... mindig mentegetőzött, lemondóan sóhajtozott, és naponta vagy ötször kesergett a súlya miatt. De jó, hogy elballagtam...
2011. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jajj én is májusban fogok....Már alig várom....
2011. febr. 13. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 20:05:

Fog még akkor pofára esni, mert rá fogtok jönni, hogy annak, kitűnő-e az iskolában, köze nincs a későbbi elhelyezkedési lehetőségekhez.

2011. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20:05: mar elnezest, en is szulo vagyok es kituno tanulo voltam. Mindket oldalt megtapasztaltam es semmi koze nincs az elhelyezkedesnek a kituno bizonyitvanyhoz. Barcsak szakmakat tanultam volna anno!
2011. febr. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!